Uživateľské nastavenia

 

Ako zmením svoje nastavenia účtu?
Všetky vaše nastavenia (pokiaľ ste zaregistrovaný) sú uložené v databáze. Ku zmene stačí kliknúť na odkaz Užívateľský panel (zvyčajne sa nachádza v hornej časti stránky). V následnom rozhraní je možné si zmeniť všetky svoje nastavenia.
Nastavenie času nie je správne
Časy sú takmer vždy v poriadku, avšak to, čo vidíte sú časy zobrazené v inom časovom pásme ako v tom, v ktorom sa nachádzate. Ak je to tak, zmeňte si časové pásmo v profile. Berte na vedomie, časové pásma a ďalšie nastavenia si môžu meniť len registrovaní užívatelia. Anonymným užívateľom bude vždy zobrazený východzí čas fóra.
Ako zmením užívateľský jazyk fóra?
Bohužiaľ nijako. Fórum je permanentne nastavené na "Slovenský jazyk" a tak to aj ostane.
Ako zmením svoj avatar - profilovú fotku?
Tento obrázok sa nazýva avatar. Možné zmeniť v Užívateľskom paneli, v časti Profil a to kliknutím naň. Spôsoby akými si môžete upraviť avatar závisí na administrátorovi a nastavených oprávneniach. Avatar si môžu nastaviť iba registrovaní užívatelia.
Ako odošlem správu užívateľovi pokiaľ nie som prihlásený?
Len registrovaní užívatelia môžu posielať správy členom cez interný systém správ (pokiaľ administrátor túto možnosť povolil). Toto opatrenie umožňuje zbaviť sa otravných anonymných správ, robotov a spamu..
Mapa členov stránok - ako sa z nej "vypnem"?
Jednoducho. V karte profilu "Súkromie", zaškrtnite voľbu "Nezobrazovať ma na mape členov fóra". Vaša poloha sa potom už zobrazovať na mape nebude.
Top