• Súbory uložené na serveri www.elektrolab.eu sú chápané ako čiastočná rozmnoženina originálnych dokumentov a v zmysle autorského zákoná slúžia len pre osobnú potrebu účastníka - užívateľa (fyzickej osoby) a to na účel, ktorý nie je priamo ani nepriamo obchodný. Prihlásenie sa na stránku a stiahnutie súboru je interpretované ako súhlas prihláseného uživateľa s tým, že súbor využije iba pre svoju osobnú potrebu. Súbory a dokumenty slúžia výhradne na informačné a edukatívne účely. Za obsah, formu uloženého súboru zodpovedá jeho autor.

DC-DC Step UP Buck prevodník XL6009

Schéma zapojenia DC-DC Step UP Buck prevodník XL6009

Nemáte oprávnenie na stiahnutie zdroja
Menič zvyšujúceho a znižujúceho napätia na čipe XL6009 zostavený podľa topológie SEPIC je schopný dodávať stabilné výstupné napätie (od 1,25 do 35 voltov) pri akomkoľvek vstupnom napätí (od 5 do 32 voltov). To znamená, že na výstupe pulzného meniča napätia XL6009 bude vždy existovať vopred stanovené stabilné napätie, napriek skutočnosti, že na jeho vstupe môže byť menšie alebo väčšie napätie ako na jeho výstupe.
Prevodník má zabudovanú tepelnú ochranu a obmedzenie prevádzkového prúdu. Výstupné napätie je regulované vysoko presným potenciometrom.
XL6009 boost-down prevodník sa používa v automobilových adaptéroch pre notebooky, v automobilových a priemyselných zariadeniach, ktoré vyžadujú napätie nad úrovňou napájacieho napätia, v prenosnej elektronike, je nevyhnutný v solárnych fotovoltaických systémoch, systémoch využívajúcich veternú energiu a ďalších aplikáciách, kde je prítomná nestabilita napätia.

Špecifikácie XL6009

Účinnosť konverzie (účinnosť): až 94%;
Spínacia frekvencia: 400 kHz;
Prevádzková teplota: od -40 do + 85 ° C;
Vstupné napätie: 5 - 32 V;
Výstupné napätie: 1,25 - 35 V (nastaviteľné);
Maximálny zaťažovací prúd (výstupný prúd): 3,0 A;
Obmedzenie prúdu prevádzkovej záťaže (vstupný prúd): 4,0 A;
Zvlnenie výstupného napätia: <50 mV;
Nestabilita výstupného napätia: <2,5%;
Ochrana: pred skratom a prehriatím (125 ° C);
Rozmer: 52x33x12 mm;
Autor
Elektro Lab
Stiahnutí
1
Zobrazení
793
Typ súboru
rar
Veľkosť súboru
251 KB
Uložené
Posledná zmena
Hodnotenie
0.00 hviezdička(iek) 0 hodnotení

Viac zdrojov od Elektro Lab

Top