Oznam Ako sa stať vývojárom na elektrolab.eu

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,650
Reakčné skóre
1,177
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
dev.jpg

Zdravím osádku.

Dostal som niekoľko správ ohľadom privátnej sekcie fóra, ktorá je určená vývojárom. Na úvod vás preto musím upozorniť na to, že heslo je udelené iba schváleným vývojárom. Každý z nich si prešiel touto výberovou procedúrou a preto pre tých, ktorý máte záujem - nebudem robiť výnimku, čo znamená - Zaujmite ma.

Preferujeme vývojára, ktorý nemá problém s analógom, vie čo je to zosilňovač a vie čo je to ATMega, je samostatný vo vývoji a prípadnom ladení a je dochvíľny - nemá problém s návrhom a výrobou DPS (zadaním objednávky na výrobu). Nehľadáme človeka, ktorý vie všetko, ale človeka ktorý je ozaj dobrý vo svojom zameraní. Nebudeme vás limitovať vo vašich nápadoch, čo znamená, že uvítame stavebnice od tých najjednoduchších až po tie najzložitejšie.

Pre získanie ďalších informácií si v prvom rade pripravte popis vašich skúseností, samozrejme pripojte nejaké foto s už zhotovenými zapojeniami, niečo o sebe samozrejme a nezabudnite na telefón. Všetky súbory zabaľte do .zip / .rar archívu a odošlite na Email - admin@elektrolab.eu , alebo tu do súkromnej správy.

Ďakujem, Marek - ElektroLab
 
E-shop ElektroLab.eu
Top