Amatérske rádia od roku 1970

SLAVČO

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
16 Mar 2020
Príspevkov
1
Reakčné skóre
7
Bodov
3
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Všetkým čo sa radi vzdelávajú a robia veci tak ako sa majú amaterske rádia od roku 1970 až po súčasnost stálo ma to vela hodín stahujte link je platný

 

plavec11

Moderátor
Vedenie
Moderátor
Registrovaný člen
Darca
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
406
Reakčné skóre
1,021
Bodov
129
Kdyby měl někdo zájem, mohu někam uploadnout kopii 1952 až 1995 (Amatérské rádio řada A, B a RK včetně příloh). Mám origo DVD.
 

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
193
Reakčné skóre
254
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania

plavec11

Moderátor
Vedenie
Moderátor
Registrovaný člen
Darca
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
406
Reakčné skóre
1,021
Bodov
129
Tak už jsem to uploadnul a je to otestované. Stačí tento příspěvek olajkovat a obratem pošlu odkaz a heslo, soubor je v raru a na uložišti je zaheslován.
 
Naposledy upravené:

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,410
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
@plavec11 chválim snahu a ďakujem v mene všetkých členov 🤝
 

plavec11

Moderátor
Vedenie
Moderátor
Registrovaný člen
Darca
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
406
Reakčné skóre
1,021
Bodov
129
Pak mám ještě originál CD AR, KE a PE včetně Elektusů od roku 1996 do 2007.
 

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
193
Reakčné skóre
254
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Pak mám ještě originál CD AR, KE a PE včetně Elektusů od roku 1996 do 2007.
Věřím že i toto CD poskytneš nám co o tuto literatůru máme zájem. Občas se mi stane že potřebuji v těchto časopisech něco najít a takto bych to měl vše pohromadě. :)
Je to od Tebe opravdu velice záslužná činnost jak již přede mnou psal @Elektro Lab .
Včera jsem si stáhnul to DVD z Ulož.to Disk a narychlo jsem se chtěl podívat na některá čísla jenomže mi to nějak nešlo otevřít ale všimnul jsem si že je tam v jedné složce program "AdobeReader705" tak dneska ráno jsem si jej spustil a už je vše v pořádku. :)
Když tak mi pak pošli link do SZ až to CD opět uploadneš.

No nyní jsem zjistil že když si otevřu obsahy k jednotlivým ročníkům tak po kliknutí na jednotlivý ročník ten pouze změní barvu na azurovou ale neotevře se mi což jsem v podstatě zkoušel již včera ale nezkoušel jsem otevřít ty složky neboť mě tlačil čas. Tak ty obsahy nejsou až tolik pro mě důležité, hlavně že jdou otevřít jednotlivé čísla časopisů.
 
Naposledy upravené:

plavec11

Moderátor
Vedenie
Moderátor
Registrovaný člen
Darca
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
406
Reakčné skóre
1,021
Bodov
129
@rakato11 Zdravím a děkuji za zájem, na každém CD je součástí i program na prohlížení souborů aby to bylo kompatibilní a funkční. Hned až to bude, pošlu odkaz, heslo bude stejné. Je to 12 CD a trochu to potrvá, ale dnes by to mělo být. Schválně to vyzkouším jak funguje obsah na origo DVD a po stažení, to jsem neověřoval. Pokud to mě půjde, tak je zřejmě chyba ve stahování a nestáhlo se všechno, ale ověřím to.
 
Naposledy upravené:

plavec11

Moderátor
Vedenie
Moderátor
Registrovaný člen
Darca
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
406
Reakčné skóre
1,021
Bodov
129
Tak už nahrávám na uložiště výše uvedené soubory, odkazy s heslem odešlu všem po olajkování tohoto příspěvku. Počítám že tak za hodinu by to mělo být uploadnuté, má to přes 7 giga a bude to v jednom balíčku raru vše komplet, rok 1996 až 2007.
 

plavec11

Moderátor
Vedenie
Moderátor
Registrovaný člen
Darca
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
406
Reakčné skóre
1,021
Bodov
129
@rakato11 Citace: No nyní jsem zjistil že když si otevřu obsahy k jednotlivým ročníkům tak po kliknutí na jednotlivý ročník ten pouze změní barvu na azurovou ale neotevře se mi .....

Tak jsem si to DVD RK a AR 1952-1995 stáhnul, extrahoval a otevřel ty obsahy a mě to normálně funguje u všech ročníků, normálně obsahy rozkliknu a mohu v nich listovat. Uvidíme jakou zkušenost budou mít ostatní, ale mě to jde, dále nemám možnost to jak ověřit.
 
  • Ďakujem
Reakcie - hodnotenie obsahu: rajčak
ElektroLab.eu
Top