• UPOZORNENIE ! Nachádzate sa v časti fóra, kde je vyžadovaná určitá kvalifikácia, a odbornosť. V žiadnom prípade sa preto nesnažte poskytovať rady a riešenia dopytujúcim pri ktorých si nieste istý ich správnosťou v súlade s platnými nariadeniami a normami. Majte na pamäti najmä bezpečnosť a odbornosť a vystríhajte sa nabádaniu k manipulácii s nebezpečným napätím neznalou, alebo nepoučenou osobou ! Stránky fóra a ich vedenie nepreberajú žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté zverejnenými chybnými a nebezpečnými zapojeniami a za prípadnú ujmu na zdraví, spôsobenú úrazom elektrickým prúdom alebo spôsobenú neodbornou manipuláciou s elektrickými zariadeniami.

Atx napájacie sériové napätie až 15v 22v 29v 36v

amater63

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
29 Máj 2021
Príspevkov
240
Reakčné skóre
193
Bodov
33
Paragraf (§)
§22 Samostatný elektrotechnik
Já si myslím, že to není dobrý nápad. Už jenom s toho důvodu, že 5V a 12V větev mají rozdílné zatížení. Lepší bude, když se podělíš o jaké konkrétní napětí a proud ti jde. Nebo na co to chceš využít - použít. Třeba se najde nějaké řešení.
Ale je to jenom můj názor.
 

mirosne

Člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
25 Sep 2020
Príspevkov
117
Reakčné skóre
73
Bodov
33
Paragraf (§)
§23 Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo prevádzky
Nie je to možné, musel by si všade odpojiť uzemnenie, pretože mínus je spojený s kostrou zdroja a to je už dosť životu nebezpečné. Radšej na to ani nemysli.
 
E-shop ElektroLab.eu
Top