• UPOZORNENIE ! Nachádzate sa v časti fóra, kde je vyžadovaná určitá kvalifikácia, a odbornosť. V žiadnom prípade sa preto nesnažte poskytovať rady a riešenia dopytujúcim pri ktorých si nieste istý ich správnosťou v súlade s platnými nariadeniami a normami. Majte na pamäti najmä bezpečnosť a odbornosť a vystríhajte sa nabádaniu k manipulácii s nebezpečným napätím neznalou, alebo nepoučenou osobou ! Stránky fóra a ich vedenie nepreberajú žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté zverejnenými chybnými a nebezpečnými zapojeniami a za prípadnú ujmu na zdraví, spôsobenú úrazom elektrickým prúdom alebo spôsobenú neodbornou manipuláciou s elektrickými zariadeniami.

Diaľkové ovládanie k sprchovému kútu ideal standard typ colorem btxxl1

Karol

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
11 Feb 2021
Príspevkov
16
Reakčné skóre
13
Bodov
3
Paragraf (§)
Servisný technik
Zdravím všetkých. Mám diaľkové ovládanie k sprchovému kútu Ideal Standard COLOREM BTXXL1. Ak by vedel niekto poradiť ako ho rozobrať vopred ďakujem. V skutočnosti nič viditeľné kde by sa čo len trocha dalo tvoriť okrem spodnej časti, ktorá je pravdepodobne prilepená z dôvodu vodotesnosti ale nechcem to násilím poškodiť ak by to malo nejakú fintu :) Vopred ďakujem za kačdú radu.
 

Prílohy

amater63

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
29 Máj 2021
Príspevkov
247
Reakčné skóre
195
Bodov
33
Paragraf (§)
§22 Samostatný elektrotechnik
..... spodnej časti, ktorá je pravdepodobne prilepená z dôvodu vodotesnosti...... Jak si to má někdo představit ,záleží na fantazii. :oops:
Pod samolepkou by mohlo něco být..,a co máš za problém.?
 
E-shop ElektroLab.eu
Top