Inovácia Pridaná inovácia - triedenie súkromných správ do priečinkov

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,815
Reakčné skóre
1,447
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Bola vykonaná údržba systému, no a pri tejto príležitosti som jemne, ale verím, že prínosne zmenil spôsob triedenia / archivácie súkromných správ, nakoľko aj mne sa začali kopiť a vyhľadávať konkrétne správy sa mi nechcelo. Inovácia spočíva v pridaní možnosti vytvárania adresárov pre súkromné správy a ich následný presun - buď manuálny, alebo automatický pri príchode novej správy do vopred vytvoreného priečinka.

Takže začneme kliknutím na ikonu správ pri vašom mene a klikneme na Zobraz všetko ...
0.png


Teraz ste v časti stránky zo svojimi súkromnými správam. O novo príchodzej správe ste aktuálne informovaní na troch miestach stránky, emailovým upozornením a PUSH správou.

1.png

Pokiaľ si prajete vytvoriť adresár pre daného odosielateľa, môžte tak vykonať kliknutím v novom module na ľavej strane, na voľbu Pridaj nový adresár

2.png

Teraz sa vám zobrazí okno pre identifikáciu adresára, kde si vypíšete položku Názov. Ďalšie voľby v okne nie je potrebné nastavovať. Ostatné položky nie je potreba vypĺňať. Do názvu je vhodné napísať meno / nick užívateľa.

9c.png

Teraz, keď už máme adresár vytvorený, tak sa nám zobrazí zatiaľ, ako prázdny, nakoľko správy doň si musíme vložiť.

3.png

Teraz kliknite na položku Správy mimo adresárov a následne sa dostanete na úvodnú stránku súkromných správ.

4.png

Správu, ktorú budeme presúvať do vytvoreného adresára otvoríme a v hornej lište nástrojov klikneme na novo pridané tlačidlo Presun. Teraz sa nám ukáže výberové okno pre presun, v ktorom vyberieme cieľový adresár, kam bude vybraná správa presunutá.

5.png

Po výbere adresára (podľa mena) kliknite na Presuň.

6.png

Správa sa presunie a zobrazí sa vo zvolenom adresári.

10.png

Teraz, pokiaľ bude na danú konverzáciu doručená odpoveď, tak tá sa už nezobrazí v strednom poli zo správami, ale ukáže sa na ľavej strane v adresári.

8.png

Novo príchodzia správa v zobrazení v adresári. Samozrejme, je zachovaný aj prístup cez top časť stránky - ikona obálky. Pokiaľ nebudete vytvárať adresáre pri konverzácie, tak príchodzie správy sa budú štandardne zobrazovať v strednej časti spolu s ostatnými nezatriedenými správami.

Zároveň pri písaní novej správy máte možnosť, či sa daná správa uloží v zozname ako "Správy mimo adresárov", alebo ju môžte uložiť do už vopred pripraveného adresára

1636718406930.png

Pokiaľ vám nie je niečo jasné, kľudne sa pýtajte.
 
Naposledy upravené:
  • Ďakujem
Reakcie - hodnotenie obsahu: mirosne
ElektroLab.eu

Reklama

Paul's Electronics

Podporte nás

Vyhľadaj komponenty

Nové príspevky

Reklamný blok

Hľadáte lacný multimeter?
Top