• Máte námet na zaujímavú akciu, výstavu, alebo rádio amatérsku burzu? Kľudne ju pridajte prostredníctvom tohoto odkazu , alebo kliknite na tlačidlo "Pridať udalosť"

Stretnutie Rakovice 2022

Stretnutie Rakovice 2022
Príspevok pridal Elektro Lab
Rakovice, Spojená škola, Rakovice 25, Slovenská republika
Sobota, 11 Jún , 2022 - 7:07:30
Koniec akcie: Sobota, 11 Jún , 2022 - 13:01:00
(Upravené pre časové pásmo: Europe/Amsterdam)
Kategórie

Nadchádzajúce dátumy
Všetky časy boli upravené pre časové pásmo: Europe/Amsterdam

Platnosť tejto udalosti vypršala a nemá žiadne nadchádzajúce dátumy

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,446
Reakčné skóre
1,043
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava


Oblastný CB rádioklub Stredné Považie a Rádioklub OM3KUK pre Vás opäť organizujú celoslovenské stretnutie rádioamatérov v Rakoviciach 11. júna 2022 od 7.30 do 13.00 . Záleží nám na tom, aby ste sa mohli stretnúť s priateľmi a kolegami, porozprávať sa , nadviazať nové priateľstvá a v neposlednom rade aj doplniť zásoby rádioamatérskeho materiálu, prípadne predať to, čoho máte nazvyš.

Miesto konania

Rakovice, Spojená škola, Rakovice 25, Slovenská republika - MAPA

Zároveň si chceme pri tejto príležitosti uctiť pamiatku našich priateľov a známych, ktorý už do rúk nikdy nevezmú mikrofón a s ktorými si už nikdy nebudeme môcť podať ruky. Na tento účel bude určená plocha, na ktorú budete môcť umiestniť vytlačenú fotografiu aj s výstižným doplňujúcim textom.

Tak ako vždy, aj teraz vám bude k dispozícii veľká sála, v ktorej sa môžete občerstviť a v kľude posedieť s priateľmi v družnej debate. Rakovické stretnutie je pokračovaním rádioamatérskych stretnutí v Borovciach a koná sa v priestoroch Spojenej školy v prekrásnom prostredí na nádvorí. Jeho súčasťou je stromová aleja s lavičkami a rozľahlá asfaltová plocha, na ktorej sa už tradične koná veľká burza. Prístup do areálu školy je priamo z hlavnej cesty a k dispozícii je takmer 100 parkovacích miest. Predajcovia na burze majú prístup s vozidlom do priestoru predaja a je im umožnené predávať priamo z auta, pričom sa treba riadiť pokynmi usporiadateľa.

Stretnutí sa zúčastňuje veľa rádioamatérov, výnimkou však bol rok 2020 a 2021 z dôvodu pandémie a zišlo sa nás len asi po 150, ale aj napriek tomu bola uvoľnená srdečná atmosféra a kto prišiel neoľutoval. Veríme, že rok 2022 bude lepší a vrátime sa späť k pôvodnej návštevnosti a my urobíme všetko pre to, aby ste sa cítili bezpečne a uvoľnene.

Srdečne Vás pozývame, tešíme sa na každého

Za OM3KUK a OCBR Ivan Leitman a Vlado Voroš
 
E-shop ElektroLab.eu
Top