Tadelakt-Marocký štuk

plavec11

Člen
Registrovaný člen
Sponzor fóra
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
78
Reakčné skóre
122
Bodov
34
Pokud by měl někdo zájem o recepturu na Tadelakt, mohu jí zde uveřejnit včetně postupu práce. Léta jsem pracoval jako OSVČ v oboru Zednictví a na receptuře jsem pracoval skoro 4 roky., chtěl jsem si udělat koupelnu touto technikou ale cena materiálu byla nehorázně drahá a tak jsem se dal na vlastní vývoj. Mou recepturu jsem provedl několika zákazníkům a účtoval jsem si 800,-Korun za 1m2 práce včetně materiálu, firmy to s origo recepturou dělají minimálně za 4000,-Korun a to je rozdíl. Mám svou vlastní recepturu a 25kg suché neobarvené hmoty vychází cenově na částku zhruba 90,-Korun Českých a veškeré materiály jsou běžně dostupné v každých stavebninách, originální suchá hmota na Tadelakt stojí zhruba 6000,-Korun Českých od Německého výrobce který to prodává přes své dealery. Recepturu jsem několikrát prodal několika živnostníkům když jsem ještě podnikal v oboru, dnes se tím již nezabývám a rád tyto informace poskytnu zdarma ostatním v případě zájmu.
Snad jsem vytvořené vlákno vložil do správné kategorie.

plavec11

Člen
Registrovaný člen
Sponzor fóra
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
78
Reakčné skóre
122
Bodov
34
Mohu vložit fotku mé koupelny, mám tyrkysový odstín, vydržte, udělám fotky, mám to i na podlaze v hnědém odstínu. Pokusím dohledat fotky od zákazníků jestli je ještě v pc (respektive v záloze souborů mého bývalého webhostingu) najdu.

plavec11

Člen
Registrovaný člen
Sponzor fóra
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
78
Reakčné skóre
122
Bodov
34
Zde jsou fotky, fotky zakázek jsem už nedohledal, zálohové RW CD jsem přepsal novými daty. Uvedené fotky jsou z mého domu a jen jednu fotku jsem ve foťáku našel ze dne realizace mé koupelny. Fotky zobrazují mou koupelnu, dvě kuchyně a zatím nedokončenou chodbu, na které mám červený Tadelakt (odstín cihlová červeň), poslední fotka je kuchyň matky a je to hmota bez pigmentů v přírodním odstínu.

Prílohy

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
436
Reakčné skóre
102
Bodov
80
Umiestnenie
Trnava
Som držiteľom vyhlášky (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
"Soudruzi" ma dostali :D ale inak vyzerá to dobre, ale je to(opravte ma ak nie) ako imitácia kameňa?

oneeeeee

Člen
Registrovaný člen
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
90
Reakčné skóre
40
Bodov
18
vyzerá to ako kameň, musel sa s tým vyhrať .

plavec11

Člen
Registrovaný člen
Sponzor fóra
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
78
Reakčné skóre
122
Bodov
34
Tadelakt vlastně ve výsledku imituje vzhled kamene, konkrétně vzdáleně napodobuje vzhled mramoru. Je to vodoodpudivé a dýchá to, mám to i ve sprše na podlaze už pár let. Tato technika má výhodu že je beze spár a povrch je dokonale hladký a tvrdý a přitom je to jen z vápna, vápence a písku. Zatím nikdo nepožádal o recepturu a návod, mám to sem vložit?

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
436
Reakčné skóre
102
Bodov
80
Umiestnenie
Trnava
Dal by som si patentovať na vašom mieste, pokiaľ niekto chce tak SS, nemusí na vašom rozume niekto zarábať.

plavec11

Člen
Registrovaný člen
Sponzor fóra
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
78
Reakčné skóre
122
Bodov
34
Jinak ti soudruzi to je taková má úchylka a recese, měl jsem jednou zakázku z ČT na výrobu sádrových bust těchto soudruhů a když jsem měl vyrobenou formu, udělal jsem si busty i pro sebe. Jinak ty mé busty hrály v příběhu Sametoví teroristé, kde do nich stříleli, odkaz je zde a soudruh Gottwald tam vyobrazený je má práce.

Naposledy upravené:

plavec11

Člen
Registrovaný člen
Sponzor fóra
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
78
Reakčné skóre
122
Bodov
34
Dal by som si patentovať na vašom mieste, pokiaľ niekto chce tak SS, nemusí na vašom rozume niekto zarábať.
Už jsem o tom přemýšlel dříve, měl jsem i připravené dokumenty (prohlášení o vlastnostech a podobné kraviny) a plánoval jsem to prodávat za třetinu ceny oproti konkurenci, ale pro vývoj digitronů jsem od toho upustil, digitrony mě také stály plno času.

Podporte nás

Nové príspevky

Reklamný blok

ELMA X ONE

Reklamný blok

Joostyle.com