• Máte námet na zaujímavú akciu, výstavu, alebo rádio amatérsku burzu? Kľudne ju pridajte prostredníctvom tohoto odkazu , alebo kliknite na tlačidlo "Pridať udalosť"

Radioburza Svitavy

Radioburza Svitavy
Príspevok pridal Elektro Lab
Hálkova 7, Svitavy
Nedeľa, 19 September , 2021 - 6:06:00
Koniec akcie: Nedeľa, 19 September , 2021 - 13:01:00
(Upravené pre časové pásmo: Europe/Amsterdam)
Kategórie

Nadchádzajúce dátumy
Všetky časy boli upravené pre časové pásmo: Europe/Amsterdam

Platnosť tejto udalosti vypršala a nemá žiadne nadchádzajúce dátumy

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,117
Reakčné skóre
773
Bodov
180
Umiestnenie
Trnava
burza.png
Nedělní radioamatérská burza (radio-blešák) náhradou za různá zrušená setkání v roce 2021. Po zkušenostech z úspěšné červnové burzy (dostali jsme pochvaly nejen od návštěvníků, ale i od prodejců) jsme se rozhodli stanovit termín na třetí zářiovou neděli.

Radioamatérská burza se koná za každého počasí. Hlavně pokud to vládní omezení dovolí.
  • Termín: 19. 9. 2021 (neděle 6–13 hod.)
  • Místo: Plochodrážní stadion Svitavy
  • Mapa: Hálkova 7, Svitavy
  • Sledujte ve Svitavách nápadné žluté šipky s nápisem BURZA,
    které vás dovedou do areálu.
Proč Svitavy

Protože se letos žádné radioamatérské setkání nikde nekonalo, rozhodli jsme se po loňské zkušenosti opět dohodnout s provozovatelem svitavského blešáku na konání dopolední radioburzy v rámci běžně konaných bleších trhů.

Protože je areál rozlehlý, tak to dobře vyhoví i s ohledem na šíření koronaviru (větší rozestupy mezi prodejními místy a lidé se více rozptýlí po ploše). Rozhlehlost se loni ukázala jako výhodou, nebyl hlášen žádný nakažený.

svitavy-planek-arealu.jpg
Svitavy – plánek areálu

Prodejci a účastníci
Prodejci

Pro prodejce elektro-veteše je přednostně určena stánková linie 1 a 2 hned za vstupní branou. Běžní blešákoví prodejci všemožného budou umísťováni na stadionu, aby byl jasně oddělen prostor pro elektroniky a bastlíře a toho co je pro běžné smrtelníky.


Není žádná restrikce velikosti místa. Neexistuje žádný rezervační systém. Zkrátka, kdo dřív přijde a zabere daný prostor, toho po celé dopoledne bude. Prodejci mohou mít na svém místě zaparkované auto. Areál bude pro prodejce otevřen už v sobotu od 18. hodin, aby si mohli v klidu zabrat a připravit prodejní místa.


Jednotná cena 200 Kč/prodejní místo/den bez elektrické přípojky. V ceně prodejního místa je vjezd pro 1 auto a vstupenky pro max. 2 osoby.

Návštěvníci

Návštěvníkům bude vstup umožněn už v 6 hodin ráno. Vstup do areálu za jednotnou cenu 30 Kč/den. Parkování vně areálu zdarma.

Doprovodné služby

Občerstvení a WC zajištěno v areálu.

Pořadatel

Oficiální pořadatel má své webové stránky a pravidelně aktualizovaný Facebook, kde najdete fotografie a videa dokumentující velikost areálu.
 
E-shop ElektroLab.eu
Top