Telecom zdroje so solarnou technologiou.

RudoLM

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
18 Dec 2020
Príspevkov
3
Reakčné skóre
2
Bodov
3
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Ak by niekoho zaujimala tato problematika, moze sa smelo ozvat.
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Ak by niekoho zaujimala tato problematika, moze sa smelo ozvat.
Ak máš čo k téme povedať - uvítam príspevok - Nie reklamu. Pokiaľ máš záujem o reklamu - kontaktuj ma. Ďakujem

Ps: zmeň si / skontroluj si e-mailovú adresu, nakoľko nie je funkčná, systém mi vracia správy ako nedoručiteľné. Ďakujem
 

RudoLM

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
18 Dec 2020
Príspevkov
3
Reakčné skóre
2
Bodov
3
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Ak máš čo k téme povedať - uvítam príspevok - Nie reklamu. Pokiaľ máš záujem o reklamu - kontaktuj ma. Ďakujem

Ps: zmeň si / skontroluj si e-mailovú adresu, nakoľko nie je funkčná, systém mi vracia správy ako nedoručiteľné. Ďakujem
Ja som len chcel tu otvorit debatu o priemyselnych DC zdrojoch od 24Vdc do 380Vdc, pripadne Solar Inverters 48Vdc/230Vac a fotovoltaike do baterii ako su ostrovne systemy a pod.

PS moj registracny email som si checkol, skusobna sprava mi prisla bez problemov.
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Ok, tak aspoň doplň fotografiami, nech vie aj osádka o čom je reč.

K tomu e-mailu : azet sem tam blbne, niekedy ak je plný mailbox.
 

Rami6711

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Apr 2021
Príspevkov
364
Reakčné skóre
467
Bodov
33
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Rudo, mozno by si mohol dat do sekcie "Povedz nieco o sebe" dake info co robis a s cim sa chces podelit (myslim skusenosti). Zdroje je siroka problematika a treba povedat, ze tam patri okrem vyvoja, vyroby aj predaj... nakoniec aj len vyber zdroja na solarne veci nemusi byt uplne trivialna zalezitost, ze? Solar je kazdopadne CAT4 prostredie a k tomu treba respekt inak tecie zelezo. ;-)
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
@Rami6711 , súhlasím s tebou, možnosti na fóre na to sú a určite to bude nápomocné aj ďalším členom (y)
 

Rami6711

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Apr 2021
Príspevkov
364
Reakčné skóre
467
Bodov
33
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Môžeš mi prosím objasniť, čo je prostredie CAT4?
A uz ma tu tahaju za slovicka :)

Jo, mal som napisat, ze solar je vonkajsie prostredie a teda spada pod kategoriu prepati CAT4. Ale tak bral som to ze na neformalnu komunikaciu je to tak ok.
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Pre zaujímavosť, čo znamená označenie CAT :
 

Rami6711

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Apr 2021
Príspevkov
364
Reakčné skóre
467
Bodov
33
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Pre zaujímavosť, čo znamená označenie CAT :
Jo. A CAT0 sa berie ako synteticke zdroje kde nemoze nastat prepatie a ani sa nijako neoznacuje. Cize merak ak nema CAT tak sa hodi akurat do labaku na male napatie :) pripadne do vitrinky.
Z normy EN61010-1 som si urobil taku rozsirenu tabulku kde mam testovacie napetia aj vzdialenosti... mozem z toho spravit PDF (jedna A4) a hodit to sem dakedy.
 

robertpavlik

Člen
Registrovaný člen
Člen od
2 Jan 2020
Príspevkov
153
Reakčné skóre
247
Bodov
33
Umiestnenie
Okres Nové Mesto nad Váhom
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
A uz ma tu tahaju za slovicka :)

Jo, mal som napisat, ze solar je vonkajsie prostredie a teda spada pod kategoriu prepati CAT4. Ale tak bral som to ze na neformalnu komunikaciu je to tak ok.
No musel som chytať za slovíčka, pretože prostredia sa definujú inak. Ale beriem, že neformálne sa dá takto, aj keď mne osobne to vadí. Neber mi to zlé, ale 32 rokov praxe ma tak naučilo ;).
 

Rami6711

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Apr 2021
Príspevkov
364
Reakčné skóre
467
Bodov
33
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
No musel som chytať za slovíčka, pretože prostredia sa definujú inak. Ale beriem, že neformálne sa dá takto, aj keď mne osobne to vadí. Neber mi to zlé, ale 32 rokov praxe ma tak naučilo ;).
Haha, ved ja som hned vedel, ze to je profi deformacia. ;) Ziaden problem. Kludne aj nabuduce.
 

RudoLM

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
18 Dec 2020
Príspevkov
3
Reakčné skóre
2
Bodov
3
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Ten Solar zdoj moze byt ako Indoor riesenie a von su len PV panely, potom na vstupe su len SPD ochrany.
 
E-shop ElektroLab.eu
Top