Ford travelpilot hs rns mca velka navi

marekrbk

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
22 Máj 2023
Príspevkov
3
Reakčné skóre
1
Bodov
3
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Zdravim ,riesim nahodne restarty radia a pripisujem problem v procesore OMAP5948GXF. Pamete som uz nahodil niekolko typov a tam problem nebude , nakolko budem riesit BGA Rebaling ma zaujima datascheet toho procesora ale internet je hluchy a nic mi nenaslo nema niekto moznost mi ziskat ku konkretnemu procesoru datascheet? Radio sa chova tak ze po 8 hodinach jazdy sa semtam strati spojenie s pristrojovkou ,niekedy zamrzne reakcia na ovladanie ,vybija bateriu v aute

Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,366
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Čo som hľadal, tak že sa jedná o "XOMAP5948GXF" čo je " obsolete component" bez akejkoľvek podpory a aj bez datasheetu. Avšak nevešal by som hlavu, výrobca je , takže by som skúsil ich support.

Link na OctoPart :
 

marekrbk

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
22 Máj 2023
Príspevkov
3
Reakčné skóre
1
Bodov
3
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Ďakujeme, že ste kontaktovali zákaznícku podporu TI.


Čo sa týka Vášho dopytu, na základe mojej kontroly sa označenie nezhoduje s našimi existujúcimi produktmi. Existujú 2 možnosti, buď je zariadenie už zastarané, alebo je zariadenie vyrobené špeciálne pre výrobcu rádia. Odporúčam vám kontaktovať priamo výrobcu rádia so žiadosťou o pomoc. Nižšie je uvedený zoznam našich existujúcich zariadení, ktoré začínajú na OMAP59xx.

No a vyrobca netusim kto je aj ked sa to nejak blaupunkt bosch nazyva .
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,366
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
No a vyrobca netusim kto je aj ked sa to nejak blaupunkt bosch nazyva .
Čipu, alebo celého zariadenia? Čip nesie logo TI. Rádio/navigácia by malo mať označenie na etikete, ale cestou výrobcu rádia by som nešiel, nakoľko tí si iba zadajú čo potrebujú a ono im to niekto vymyslí a vyrobí. Tak isto je dosť možné, že sa jedná o čip, ktorý bol vytvorený iba pre konkrétnu aplikáciu a je teda odlišný od ostatných čipov v rodine. Keďže sa vyrobil pre konkrétne zariadenie, nemusel sa k nemu vytvárať datasheet, nakoľko sa nedostal do bežného predaja, ale bol použitý iba pre výrobu. Rovnaké to bolo pri rôznych komponentoch, ktoré išli do plazmových TV, či herných konzol.
 

amater63

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
29 Máj 2021
Príspevkov
289
Reakčné skóre
212
Bodov
33
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Bude to tak, jak to popsal Elektro Lab.
A nejsi sám kdo má stejný, nebo podobný problém.
 

Prílohy

  • 104.6 KB Zobrazení: 18

Rami6711

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Apr 2021
Príspevkov
364
Reakčné skóre
467
Bodov
33
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Otazne je, ci Ti treba datasheet na rebaling a ci to vobec pomoze. Na tieto ucely by mohol posluzit dostatocne aj ten OMAP5912.
Skusal si uz dake lepsie tavidlo a prehriat to BGA-cko?
 

marekrbk

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
22 Máj 2023
Príspevkov
3
Reakčné skóre
1
Bodov
3
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
zmenit obvod nevidim dovod nakolko tam problem bude v kontakte . Uz som ho vybral a planujem nanovo osadit len cakam na pomocky matrice a cinove gulicky na rebaling
 

Rami6711

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Apr 2021
Príspevkov
364
Reakčné skóre
467
Bodov
33
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Nikto nepísal o zmene chipu. Len o údajoch v datasheete ktoré sa týkajú puzdra 😁 Soft s iným HW zrejme nepobeží správne.
 
E-shop ElektroLab.eu

Reklama

Paul's Electronics

Podporte nás

Vyhľadaj komponenty

Reklamný blok

Hľadáte lacný multimeter?
Top