Generátor fy6900

edob

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Feb 2020
Príspevkov
16
Reakčné skóre
10
Bodov
3
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Dobrý deň všetkým, Kúpil som generátor FY6900 do 60 MHz. Generátor sa má dať pripojiť k PC, ale stále mi hlási "Neznáme zariadenie...". Máte niekto s tým skúsenosti, prípadne potrebný ovládač?
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,409
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Ovládač a postup inštalácie na tomto odkaze :
 

edob

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Feb 2020
Príspevkov
16
Reakčné skóre
10
Bodov
3
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Už predtým, ako som písal, som ten ovládač stiahol z iného zdroja CH341SER, nainštaloval a ako som písal funguje. Ale mám iní problém, neviem ako a kde uložiť vygenerovaný tvar a ako ho potom otvoriť a spustiť. V tej stiahnutej príručke som to nenašiel a nepodarilo sa mi ani stiahnuť, v príručke citovaný protokol. Takže stále neviem ako to spraviť.
 

Rami6711

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Apr 2021
Príspevkov
369
Reakčné skóre
478
Bodov
33
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
No veru ze neviem co chces. Raz pises nezname zariadenie a potom, ze nevies ulozit vygenerovany tvar. Myslim, ze by si mal popisat hlavne to co Ti ide. A potom napis, ci chces ovladat generator cez dodany SW alebo ho chces ovladat prikazmi zo svojho softu alebo skriptu. Nikto netusi, co si spravil, takze ak to nenapises tazko Ti poradit.
 

edob

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Feb 2020
Príspevkov
16
Reakčné skóre
10
Bodov
3
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
No veru ze neviem co chces. Raz pises nezname zariadenie a potom, ze nevies ulozit vygenerovany tvar. Myslim, ze by si mal popisat hlavne to co Ti ide. A potom napis, ci chces ovladat generator cez dodany SW alebo ho chces ovladat prikazmi zo svojho softu alebo skriptu. Nikto netusi, co si spravil, takze ak to nenapises tazko Ti poradit.
Už je všetko v poriadku. Zásadný problém bol v tom, že to nefunguje cez USB2. Cez USB3 všetko OK i keď kábel je USB2.
 
ElektroLab.eu
Top