Hantek digital lcr meter to22

digital

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
12 Mar 2021
Príspevkov
17
Reakčné skóre
21
Bodov
3
Dilema... Od rána pozerám na rôzne meracie zariadenia na meranie kondenzátorov, aby som ich nemusel odspájkovať z dosky. Na Banggood som natrafil na niečo, čo ma zaujalo - Hantek Digital LCR Meter Portable Handeld Inductance Capacitance Resistance Measurement Tester Tools - TO22
Aj cena je v celku priaznivá - približne 134 € s dopravou z CZ skladu. Zaujímal by ma preto váš názor na tento tester, nejaké postrehy a skúsenosti ak vôbec.
Ďakujem za odpovede :)

 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,801
Reakčné skóre
1,434
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
V prvom rade, čo ma potešilo je voľba testovacej frekvencie, inak vyzerá použiteľne, podľa mňa je to oveľa lepšia voľba než kadejaké univerzálne krabičky na meranie kade čoho.
 
  • Ďakujem
Reakcie - hodnotenie obsahu: digital

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,801
Reakčné skóre
1,434
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Inak, nahlodal si ma a začínam rozmýšľať aj ja nad jeho kúpou :D
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,801
Reakčné skóre
1,434
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Inak ani tá Elma nie je špatná, aj keď je to "rebrand" neviem čoho. Ono oba majú svoje klady a svoje zápory, záleží iba od konkétnych potrieb užívateľa
 

josek

Člen
Registrovaný člen
Člen od
23 Jan 2020
Príspevkov
53
Reakčné skóre
35
Bodov
23
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Ja mám DE5000, tiež asi v takej cene, ale je to predsa JP. Má ho dosť ľudí u nás
 

medved

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
124
Reakčné skóre
194
Bodov
58
Taktiež mám DE-5000 a spokojnosť, v porovnaní s TESLA mostíkom CLGRD meria tiež parádne a má ešte aj viac frekvencií a možností. Občas sa mi viac hodia 4 vodiče na TESLA mostíku a niekedy narýchlo meriam s DE-5000.
 

digital

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
12 Mar 2021
Príspevkov
17
Reakčné skóre
21
Bodov
3
Ja mám DE5000, tiež asi v takej cene, ale je to predsa JP. Má ho dosť ľudí u nás
Práve pozerám a musím uznať, že veľmi dobrá voľba v pomere cena a výkon.. Ďakujem za tip, ale čím viac hľadám tým viac toho nachádzam a o to viac sa zamotávam :rolleyes::LOL:
 

SMITH

Člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
18 Jún 2020
Príspevkov
147
Reakčné skóre
208
Bodov
33
Umiestnenie
Púchov
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Taktiež mám DE-5000 a spokojnosť, v porovnaní s TESLA mostíkom CLGRD meria tiež parádne a má ešte aj viac frekvencií a možností. Občas sa mi viac hodia 4 vodiče na TESLA mostíku a niekedy narýchlo meriam s DE-5000.
Však aj DE-5000 má 4 vodičové pripojenie ... kde si ho kúpil ?
 

medved

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
124
Reakčné skóre
194
Bodov
58
Isto ? tak to mi potom chýba jedna sonda do meráku ? :D .. ja som ho nekupoval, dostal som ho od známeho.
 

SMITH

Člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
18 Jún 2020
Príspevkov
147
Reakčné skóre
208
Bodov
33
Umiestnenie
Púchov
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
2 medveď : kelvinky respektíve

Ak chcete vidieť médiá, musíte sa zaregistrovať
 
ElektroLab.eu
Top