Kepco power supply jmk 25-4m

Jan Votruba *1952

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Aug 2020
Príspevkov
6
Reakčné skóre
0
Bodov
1
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Zdravím všechny, sháním (zatím marně) k tomuto USA zdroji z pravděpodobně 70. let min. st. návod, schéma či jakékoli informace.
S pomocí kolegů jsem zatím získal toto - viz přílohy. Neuspěl jsem ani na webu výrobce, je zřejmě už příliš historický.
Chybí mně k němu také síťová šňůra.
Děkuji za pořípadnou pomoc.
 

Prílohy

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,864
Reakčné skóre
1,519
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Zdravím, eBay ste skúšal? Tu som ho našiel napríklad za veľmi zaujímavú cenu (ale za drahé poštovné):


a ďalšie výsledky :

 

Jan Votruba *1952

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Aug 2020
Príspevkov
6
Reakčné skóre
0
Bodov
1
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Děkuji, ano, také jsem „venku“ nalezl jak šňůru, tak návod k obsluze, ale ceny jsou pro mě neakceptovatelné. Podobně jsem zatím dopadl s konektorem k němu:
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
 

maikl.maly

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Máj 2024
Príspevkov
11
Reakčné skóre
9
Bodov
3
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Asi se nevyhnete reverse-engeneeringu. Nicméně jsem našel pin-out zadního konektoru z modelu této řady, někdo si dal tu práci. Mohlo by to být stejné.



V té samé diskuzi o trochu níže máte 3 odkazy na manuály, třeba budou něco platné. Hodně štěstí :)

*napájecí konektor předělat na standard IEC C13 a neřešit
 

Jan Votruba *1952

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Aug 2020
Príspevkov
6
Reakčné skóre
0
Bodov
1
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Zdravím, eBay ste skúšal? Tu som ho našiel napríklad za veľmi zaujímavú cenu (ale za drahé poštovné):


a ďalšie výsledky :

Zdravím, eBay ste skúšal? Tu som ho našiel napríklad za veľmi zaujímavú cenu (ale za drahé poštovné):


a ďalšie výsledky :

Děkuji, také jsem nalezl, ale to poštovné je vzhledem k tomu, že ani nevím, je-li zdroj funkční a vše nasvědčuje tomu, že i když bude, půjde dál do světa, protože zdroje mám. Na nástrčce se již pracuje (jeden kamarád 3D tisk dle souborů na netu, druhý shání kontaktní dutinky, snad se mně zadaří z toho funkční nástrčku složit).

Pokud bych odpovídal zbytečně složitě (Odpověď s citací, jinak to neumím), děkuji za poučení.
 

Jan Votruba *1952

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Aug 2020
Príspevkov
6
Reakčné skóre
0
Bodov
1
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Asi se nevyhnete reverse-engeneeringu. Nicméně jsem našel pin-out zadního konektoru z modelu této řady, někdo si dal tu práci. Mohlo by to být stejné.



V té samé diskuzi o trochu níže máte 3 odkazy na manuály, třeba budou něco platné. Hodně štěstí :)

*napájecí konektor předělat na standard IEC C13 a neřešit

Děkuji pěkně za pinout - každá informace dobrá.
Bude-li čas, na RI se duševně připravuji - elektronika je na jedné dvoustranné DPS se třemi vnitřními konektory s kabeláží, to by snad nemělo být neřešitelné.
Manuál koupil kamarád v USA, mám slíbené jeho skeny (poslání vzhledem k ceně jsem se mu snažil rozmluvit).
Síťovou přívodku nechci předělávat na jinou, na potřebné nástrčce se již pracuje (3D tisk podle souborů z netu), přece jen je (pro mě) zdroj zajímavý zemí původu, věkem, stavem a tím, že do něj pravděpodobně (první kuk dovnitř) nebylo ještě nijak zasahováno.
Jdu překládat pinout. :)
 

maikl.maly

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Máj 2024
Príspevkov
11
Reakčné skóre
9
Bodov
3
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Jinak na tom zdroji mě zaujaly ty V/A ukazatele. Chytré řešení, kde se musí šetřit místem a narůst hodnost je ve směru vertikálním - takové logičtější. Pěkný kousek
 

Jan Votruba *1952

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Aug 2020
Príspevkov
6
Reakčné skóre
0
Bodov
1
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Asi se nevyhnete reverse-engeneeringu. Nicméně jsem našel pin-out zadního konektoru z modelu této řady, někdo si dal tu práci. Mohlo by to být stejné.



V té samé diskuzi o trochu níže máte 3 odkazy na manuály, třeba budou něco platné. Hodně štěstí :)

*napájecí konektor předělat na standard IEC C13 a neřešit
Děkuji za odkaz, stáhl jsem z něho ke konektoru dostupné a dospěl k závěru, že autor zřejmě neměl k dispozici potřebnou zásuvku, která se na přímý konektor P4 z DPS zdroje nasouvá. Očísloval piny 1…24, zatímco zásuvka má označení 1…12 a A…N (s vynecháním G a I). Neshodli jsme se ani v jednom pinu ze 24. :-(
S tím, co jsem stáhl jinde z náhledu návodu ke zdroji KEPCO JMK, mně autorovy závěry vůbec nepasovaly. Naštěstí u obou „polovin“ (levá a pravá strana DPS) zakreslil klíč, takže jsem se dopracoval asi správného náhledu. Přikládám ho a jdu to dál zkoumat, zda něco z jeho zjištění bude využitelné a v souladu s tím, co mám k dispozici.
Přílohy zřejmě musí být menší než 7,5 MB. Zmenšil jsem poslední na polovinu, ca 1,8 MB.
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
.
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
 

maikl.maly

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Máj 2024
Príspevkov
11
Reakčné skóre
9
Bodov
3
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
S tím hledáním informací je to zajímavé. Člověk si říká, že už prohledal všechno na internetu a pak stačí trochu jiný dotaz, jiný vyhledávač a objeví se zase další materiály. Někdy daný problém nechám nějaký čas "u ledu" odpočívat, pak se k tomu zase vrátím a objeví se světlo v tunelu...jen to nevzdat.
 

Jan Votruba *1952

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Aug 2020
Príspevkov
6
Reakčné skóre
0
Bodov
1
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Zdravím, eBay ste skúšal? Tu som ho našiel napríklad za veľmi zaujímavú cenu (ale za drahé poštovné):


a ďalšie výsledky :

Dobrý den,
děkuji, našel, ale vzhledem k ceně dopravy a neznámému stavu zdroje to mám za neakceptovatelné, stejně tak i návody k JMK. :-(
 
ElektroLab.eu

Reklama

Paul's Electronics

Podporte nás

Vyhľadaj komponenty

Reklamný blok

Hľadáte lacný multimeter?
Top