Korekcny zosilnovac

robertpales

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
16 Nov 2022
Príspevkov
18
Reakčné skóre
1
Bodov
3
Paragraf (§)
Študent
Zdravim vas, zhanam korekcny zosilnovac, ktory by mal mat napajanie z toroidu 2x28V a symetrickeho zdroja NZD9A50. Mate niekto nejaku dobru stavebnicu alebo aspon schemu?
 

Jenda

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
14 Apr 2020
Príspevkov
26
Reakčné skóre
14
Bodov
3
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Zdravim vas, zhanam korekcny zosilnovac, ktory by mal mat napajanie z toroidu 2x28V a symetrickeho zdroja NZD9A50. Mate niekto nejaku dobru stavebnicu alebo aspon schemu?
Nemusíte shánět korekční zesilovač na Vámi udané napětí, to napětí pro něj si upravíte z toho zdroje co píšete na nižší pomocí stabilíků 78xx, tedy na napětí které požaduje běžný korekčák.
 

Mirozel

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
29 Mar 2021
Príspevkov
1
Reakčné skóre
0
Bodov
1
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Zdravím, veľmi dobrý korekčný predzosilňovač by mal byť publikovaný na stránkach Elektrolab od tvorcov JPA 100 SE. Má symetrické napájanie +/-15V. Je vo verzii stereo, ale môžeš použiť jeden kanál. Ak to nenájdeš, napíš mi na fermi.miro@gmail.com a pošlem ti podklady.
 

Jenda

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
14 Apr 2020
Príspevkov
26
Reakčné skóre
14
Bodov
3
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Robertpales: Mohu se zeptat, proč jste si sem dal dotaz, když nepíšete odpověď na naše odpovědi. Děkuji Honza.
 

robertpales

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
16 Nov 2022
Príspevkov
18
Reakčné skóre
1
Bodov
3
Paragraf (§)
Študent
Robertpales: Mohu se zeptat, proč jste si sem dal dotaz, když nepíšete odpověď na naše odpovědi. Děkuji Honza.
Ahoj, nakoniec po konzultaci som sa rozhodol ze budem robit zosik pre sub, takze korekcie nebudem potrebovat. Tam mi treba filter pre sub namiesto korekcii. Dakujem vsak za Tvoju a Mirozelovu odpoved ;)
 
  • Ďakujem
Reakcie - hodnotenie obsahu: Jenda
E-shop ElektroLab.eu
Top