• Toto vlákno sa vytvára automaticky a slúži na informovanie o novo pridaných zdrojoch - schémach, užívateľských manuáloch, príručkách, servisných manuáloch a firmware. Prosím nenahrávajte sem svoje zdroje, toto je automaticky vytvárané informačné vlákno! Pokiaľ si prajete nahrať svoj zdroj (schému, návod, servisný manuál, firmware...) Použite tento odkaz a kliknite na Pridať nový zdroj... pre nahratie zdroja. Za obsah, formu uloženého súboru zodpovedá jeho autor.

Ikona zdroja

Laboratórny zdroj Diametral L240R51D

Nemáte oprávnenie na stiahnutie zdroja

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
  • Ďakujem
Reakcie - hodnotenie obsahu: SMITH

Jenda

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
14 Apr 2020
Príspevkov
26
Reakčné skóre
14
Bodov
3
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Zdravím, koukal jsem na ten zdroj Diametral, mělo by tam být schema podle popisu, ale to tam není. Dělám něco špatně?
Dávám sem schéma co k tomu patří.
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava

Jenda

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
14 Apr 2020
Príspevkov
26
Reakčné skóre
14
Bodov
3
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Schémy, servisné manuály a podobné veci sa ukladajú výhradne do časti "Zdroje" : https://forum.elektrolab.eu/resources/
Zdravím, to sice máte pravdu, ale krom toho, že to patří na adresu co jste dal, jsem nedostal odpověďco dělám špatně, že to v sekci zdrojů nevidím. Místo abyste mi odpověděl a případně to tam přesunul, tak mi dáte zřejmě automatickou odpověď. No dobrá, asi to tu nemusí být, tak to smažu. Mějte hezký den. Jenda
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava

Jenda

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
14 Apr 2020
Príspevkov
26
Reakčné skóre
14
Bodov
3
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Akože já vidím jen obrázky, ale to schéma, co jsem dal a dostal za něj vyhubováno tam nevidím, vis. obrázek v příloze.
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Zdroje sa ukladajú a sú stiahnuteľné, viď obrázok, skúste si kliknúť na tlačidlo

Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
 

SMITH

Člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
18 Jún 2020
Príspevkov
145
Reakčné skóre
197
Bodov
33
Umiestnenie
Púchov
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Nejde to ani mne stiahnuť a keď dám ZDROJ , tak sa objavia len obrazky bez schémy
 
  • Ďakujem
Reakcie - hodnotenie obsahu: Jenda

Jenda

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
14 Apr 2020
Príspevkov
26
Reakčné skóre
14
Bodov
3
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Tak když kliknu na to co jste mi poslal, stiahnut, tak mi to hodí tuto hlášku.

Oops! Narazili sme na problém.
Aby ste si mohli stiahnuť tento zdroj, musíte pridať reakciu na tento zdroj.

Tak jsem dal reakci a stále nic. Co nechápu, jak si mám stáhnout schéma, které tam není vidět. A za druhé, proč mám před stažením dát reakci, jakou? Vůbec nechápu ten to systém, kde má být schéma a jsou tam obrázky zdroje, ale není tam vidět to schéma zeleně kreslení asi v eaglu. Komunikuji tu s člověkem, nebo je to nějaká umělá inteligence?
 

Jenda

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
14 Apr 2020
Príspevkov
26
Reakčné skóre
14
Bodov
3
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Nejde to ani mne stiahnuť a keď dám ZDROJ , tak sa objavia len obrazky bez schémy
Sláva, konečně také někdo jiný rozumný, už jsem si myslel, že jsem úplný kopyto :( Kdo tomu prosím dnes šéfuje a dělá ze mě trula? Děkuji.
 

SMITH

Člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
18 Jún 2020
Príspevkov
145
Reakčné skóre
197
Bodov
33
Umiestnenie
Púchov
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Kľud , Marek to dá dohromady ...
 
  • Ďakujem
Reakcie - hodnotenie obsahu: Jenda

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Tak když kliknu na to co jste mi poslal, stiahnut, tak mi to hodí tuto hlášku.

Oops! Narazili sme na problém.
Aby ste si mohli stiahnuť tento zdroj, musíte pridať reakciu na tento zdroj.

Tak jsem dal reakci a stále nic. Co nechápu, jak si mám stáhnout schéma, které tam není vidět. A za druhé, proč mám před stažením dát reakci, jakou? Vůbec nechápu ten to systém, kde má být schéma a jsou tam obrázky zdroje, ale není tam vidět to schéma zeleně kreslení asi v eaglu. Komunikuji tu s člověkem, nebo je to nějaká umělá inteligence?
Pod pojmom "REAKCIA" sa myslí "LIKE" - nie hviezdičkové hodnotenie
 

Jenda

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
14 Apr 2020
Príspevkov
26
Reakčné skóre
14
Bodov
3
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Pod pojmom "REAKCIA" sa myslí "LIKE" - nie hviezdičkové hodnotenie
Nejste náhodou také politik? Protože ty Vaše odpovědi jsou většinou mimo mísu. Čtete pořádně oč tu běží, třeba i co píše SMITH, že to také nezobrazí? A stále jen kličkujete a dokola píšete něco nepodstatného. Už je vidět to schema zdroje? Já ho nechci stahovat, to po mě chcete Vy, já ho tam jen chci vidět, třeba jako obrázek, nebo jen data, ale vidět. Vy jste ten pan Pastornický? Ano, nebo ne?
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky

1. Pridať reakciu (smajla)
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky

2. Stiahnúť súbor
 
  • Ďakujem
Reakcie - hodnotenie obsahu: SMITH

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Nejste náhodou také politik? Protože ty Vaše odpovědi jsou většinou mimo mísu. Čtete pořádně oč tu běží, třeba i co píše SMITH, že to také nezobrazí? A stále jen kličkujete a dokola píšete něco nepodstatného. Už je vidět to schema zdroje? Já ho nechci stahovat, to po mě chcete Vy, já ho tam jen chci vidět, třeba jako obrázek, nebo jen data, ale vidět. Vy jste ten pan Pasternický? Ano, nebo ne?
Schému si vo vašom príspevku uložte kam chcete. Moje odpovede nie sú určite "Mimo mísu". Schému ako aj manuál som uložil do zdrojov pre ostatných členov, takže ja v tom žiaden problém nevidím.
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Na margo toho sťahovania pre @Jenda - vždy to fungovalo a fungovalo to rovnakým spôsobom, tí ktorí sú tu dlhšie tak vedia, že to takto funguje z pár dôvodov:
1. Pridanie reakcie, je akým si poďakovaním človeku, ktorý takýmto spôsobom dáva ostatným aj svoje schémy, manuály atď...
2. Zároveň je to aj súčasť kombinovanej ochrany voči robotom

Prajem pekný deň :)

Ps, na budúce pokiaľ nebudete niečomu rozumieť, tak mi kľudne napíšte. @SMITH vám potvrdí, že som nikdy neodmietol pomoc druhému.
 

SMITH

Člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
18 Jún 2020
Príspevkov
145
Reakčné skóre
197
Bodov
33
Umiestnenie
Púchov
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Z vlastnej skúsenosti , môžem potvrdiť . (y)
 

Rami6711

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Apr 2021
Príspevkov
364
Reakčné skóre
467
Bodov
33
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Musím povedať, že ma tiež prekvapilo, že musím dať like az potom môžem stiahnuť. Ale tak ono to tam napísalo. Klikol som a stiahol bez reptania ako Mr.Jenda. Bežne chcú od užívateľa aby počkal 10 sekúnd kým si dačo stiahne a nikto to nevidí ako problém.
A to že sa zdroje sťahujú je absolútne normálne. Bežne sú schémy v pdf alebo je to viac súborov a potom v zip alebo iný komprimovaný formát. Keď nechcem stiahnuť tak neťahám a ťahám preč. :cool:
 

Jenda

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
14 Apr 2020
Príspevkov
26
Reakčné skóre
14
Bodov
3
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Tak znovu, protože to tu stále lidé nechápou. Já jsem si tu schému nechtěl stahovat, dal jsem dotaz, co dělám špatně, že to schéma, co by mělo být v sekci zdrojů pod názvem schema nevidím a pak se tu rozvinula ta dlouhá diskuse. Jaká je to logika, dát pod název schema obrázky, když ty nikdo nehledá a ty bych ani nechtěl stahovat. Já to jak už jsem psal nechtěl stahovat, jen vidět, kde to je, když mi to přišlo do pošty, že je to uložené. To je celé. Já jsem to sem chtěl naopak vložit, ale to už někdo našel dříve, než jsem to sem mohl dát, tak jsem to neřešil. Holt jsem asi úplnej blb, aspoň jak to vyplývá z reakcí. Děkuji všem za účast na tomto divadle :)
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky

Informácia - príspevok, ktorý sa automaticky vytvorí po nahratí zdroja (schéma, manuál)
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
 
E-shop ElektroLab.eu
Top