• Máte námet na zaujímavú akciu, výstavu, alebo rádio amatérsku burzu? Kľudne ju pridajte prostredníctvom tohoto odkazu , alebo kliknite na tlačidlo "Pridať udalosť"

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH - MSV 2020

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH - MSV 2020
Príspevok pridal Elektro Lab
Brno - Výstaviště, Česká republika
Pondelok, 5 Október , 2020 - 12:00 0
Koniec akcie: Piatok, 9 Október , 2020 - 12:00 0
(Upravené pre časové pásmo: Europe/Amsterdam)
Kategórie

Nadchádzajúce dátumy
Všetky časy boli upravené pre časové pásmo: Europe/Amsterdam

Začiatok: Pondelok, 5 Október , 2020 - 12:00 0
Koniec: Piatok, 9 Október , 2020 - 12:00 0

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
465
Reakčné skóre
135
Bodov
80
Umiestnenie
Trnava
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Mezinárodní strojírenský veletrh - nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu. Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna.

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 660 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Ze zahraničí přijíždí přes 50 % vystavovatelů a 10 % návštěvníků.

Návštěvnost je vysoce odborná, téměř osmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu.
Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu.

Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. Mezi další zvýrazněná témata patří cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji. Jde o trend, který je jednou z prioritních oblastí udržitelného rozvoje, a adaptace průmyslu a obchodu se bude ubírat právě tímto směrem.

V roce 2020 se souběžně s MSV konají i veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PLASTEX a PROFINTECH.

MSV je tradičně věnována vysoká mediální pozornost, akredituje se přibližně 300 novinářů. Součástí veletrhu je špičkový doprovodný program odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata.
 
Top