• UPOZORNENIE ! Nachádzate sa v časti fóra, kde je vyžadovaná určitá kvalifikácia, a odbornosť. V žiadnom prípade sa preto nesnažte poskytovať rady a riešenia dopytujúcim pri ktorých si nieste istý ich správnosťou v súlade s platnými nariadeniami a normami. Majte na pamäti najmä bezpečnosť a odbornosť a vystríhajte sa nabádaniu k manipulácii s nebezpečným napätím neznalou, alebo nepoučenou osobou ! Stránky fóra a ich vedenie nepreberajú žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté zverejnenými chybnými a nebezpečnými zapojeniami a za prípadnú ujmu na zdraví, spôsobenú úrazom elektrickým prúdom alebo spôsobenú neodbornou manipuláciou s elektrickými zariadeniami.

Moj mixér

monickinka

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
21 Sep 2024
Príspevkov
2
Reakčné skóre
1
Bodov
3
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Ahoj,já mám malú dcérku a stolný mixér Eta 0010 oranžový.keď mixujem papanie pre dcérku s týmto mixérom tak sa mi stáva že keď zapnem mixér tak motor ide ale papanie v mixovacej nádobe sa nehýbe.čo je môjmu mixéru?alebo niekedy keď zapnem mixér tak mi najprv spraví zvuky:prd,prd,prd, a potom sa začne zasekávať.čo je s tým mixérom?
 

rakato11

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
200
Reakčné skóre
268
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Může být vadná spojka mezi motorem mixéru a nádobkou popřípadě prokluzuje unašeč na hřídeli motoru.
 

plavec11

Moderátor
Vedenie
Moderátor
Registrovaný člen
Darca
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
426
Reakčné skóre
1,067
Bodov
129
@monickinka Zkontrolujte spodek nádoby stroje jak psal @rakato11
Problém bude čistě mechanický, například zde:
 

monickinka

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
21 Sep 2024
Príspevkov
2
Reakčné skóre
1
Bodov
3
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania

rakato11

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
200
Reakčné skóre
268
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
A môžem zapnúť iba základňu-motor mixéra na stupeň 1 že či tie zvuky a zasekávanie sa robí aj bez nádoby?
Samozřejmě že můžete jenom nejdříve nezapomeňte vyndat tu spojku co sem dal na ní odkaz @plavec11 , mohla by při spuštění motoru následně vyletět a způsobit někomu zranění.
 
ElektroLab.eu
Top