Napajaci zdroj 5v pomoc s vhodnym toroid transformatorom.

markeye

Člen
Registrovaný člen
Člen od
18 Jan 2022
Príspevkov
32
Reakčné skóre
6
Bodov
8
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Zdravim, potreboval by som poradit, planujem zakupit obvod pre napajaci zdroj s regulatorom 2x LT1084, (2x in a 2xout)
kde vystupne DC bude 5V/3A (ano pre dac by mi stacil 1A, ale dve trafa sa mi uz nezmestia) a potreboval by som poradit
vhodne AC napatie pre toroidny transformator. Vsade pisu ze idealne AC je 9V, bohuzial avelmak ponuka len indel trafaky z napatim 8V alebo 12V.
Ak by stacilo 8V, uvazoval som o (2 x 8V/ 50W , 2x3,12A). respektive pri blizsom hladani maju este jeden druh s 10V AC.
(2 x10V/ 100W TST100/034 2x5A) Chcem to na napajanie raspberry pi 4 a dac + nejaka bizuteria ako display..

Dakujem M
 

markeye

Člen
Registrovaný člen
Člen od
18 Jan 2022
Príspevkov
32
Reakčné skóre
6
Bodov
8
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Na regulaciu chcem pouzit 2 x tuto dosku
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Zdar, a čo toto?
 

markeye

Člen
Registrovaný člen
Člen od
18 Jan 2022
Príspevkov
32
Reakčné skóre
6
Bodov
8
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Dakujem velmi pekne, ale PCB trafaku sa chcem vyhnut, keby som robil komplet zdoj s navrhom, urcite tam nieco podobne osadim. Ale kedze kupujem hotove moduly, je mi jednoduchcie pouzit klasicky toroid, ktory pripevnim jednym srobom a vyvody rovno zasrobujem do svorkovnice a mam hotovo aj cenovo je talema trocha viac, s DPH a postovnym je to 40 Eur plus pcb z ciny je 8 Eur + distancne stlpiky je to celkovo 50 Eur. V kazdom pripade dakujem za pomoc a navrh.
 
E-shop ElektroLab.eu
Top