Návrh dps

martinius96

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
10 Mar 2022
Príspevkov
2
Reakčné skóre
0
Bodov
1
Paragraf (§)
Programátor
Hľadám niekoho, kto vie navrhnúť PCB dosku podľa špecifickácie na funkčnosť. Bude použitý mikrokontróler ESP32-S3. Viem u neho čo kam chcem mať pripojené. Predpoklad velkosti 50x50 mm s komponentami z prednej strany.

Ostatný návrh je na vás, teda aj schematicky. Skúsenosť s energy harvesting nutná, chcem využiť BQ25570 od TI. Optimalizácia pre low power, bez zbytočných odberov typu LED diódy a pod. Optimalizácia komponentov s nízkym quiescent current a dobrou účinnosťou.

Pre BQ by som rád dostal jednu informáciu... Podľa datasheetu sa spustí pri 600 mV. Avšak cez dosku CJMCU-2557 osadenú týmto čipom som dokázal nabíjať Li-Ion batériu cez solárny panel s peakom 0,5V. Podľa popisu modulu na Ali sa modul vraj spustí pri 330 mV. Tomu odpovedajú aj staršie revízie čipu, ale v aktuálnej sa spomína len 600 mV. Chcel by som preto zrecyklovať časť schémy z ale neviem či to odpovedá tej doske, nakoľko na nej vidím kondenzátor 0,22F a neviem ktorý to v tej schéme je + LOAD nechcem používať, to by sa z tej schémy nepoužilo.

Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky


Napájanie dosky z rôznych zdrojov - Low power, solar, USB-C, nutné mať možnosť aj kombinovať viacero zároveň. Solar a USB-C by mali vedieť dodať až 2,5A pre 3V3 a 5V vetvu.

Očakávaný výstup: GERBER, BOM, Pick n Place.

Špecifikácia:

Pošlite mi prosím rovno cenovú ponuku a predpokladaný čas realizácie. Vhodné ísť cez 3rd party server typu Jaspravim, Fiverr.
 

Mek

Člen
Registrovaný člen
Člen od
29 Jan 2021
Príspevkov
195
Reakčné skóre
230
Bodov
33
Umiestnenie
ZA
Toto nie je iba navrh PCB, ale vyvoj elektroniky na zakazku. Aky mas budget?
 

Rami6711

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Apr 2021
Príspevkov
379
Reakčné skóre
487
Bodov
33
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Odhadujem, ze tak za mesiac by sa to dalo navrhnut ale to treba pomerat na pcb-cke. Ako napisal @Mek je to komplet vyvoj na zakazku.

Harvestovacie chipy maju udavany start-up a minimalne pracovne napatie. Obvykle start-up byva vyrazne vyssi ako minimalne pracovne napatie.
 
ElektroLab.eu
Top