Pionner djm 700 mix,3 kanál oprava

jaro114

Člen
Registrovaný člen
Člen od
23 Dec 2021
Príspevkov
79
Reakčné skóre
15
Bodov
8
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Zdravím vás chlapci, mám problém s mixpultom značky Pioneer DJM 700. 3 kanál mi hraje stále potichu hudba, aj keď dám celkom nadol šablu. Pri ostatných kanáloch to nerobí, iba pri 3ťom kanáli je počuť ešte zvuk pri celkom posunutej šable dole. Skúsil som aj prehodiť šable z 1vej som vybral a dal na 3ku, žiaľ nepomohlo, stále tak isto to hraje potichu hudba... Viete mi poradiť kde je problém? ako to môžem opraviť?
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,825
Reakčné skóre
1,464
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Skontroluj pohľadom kapacity (kondenzátory) na vstupoch / výstupoch, niektorý môže mať zvod. Zmeraj ich ESR a daj sem nejaké fotky PCB (z oboch strán).
 
  • Ďakujem
Reakcie - hodnotenie obsahu: jaro114

jaro114

Člen
Registrovaný člen
Člen od
23 Dec 2021
Príspevkov
79
Reakčné skóre
15
Bodov
8
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Skontroluj pohľadom kapacity (kondenzátory) na vstupoch / výstupoch, niektorý môže mať zvod. Zmeraj ich ESR a daj sem nejaké fotky PCB (z oboch strán).
žial ESR merac nemám, možem to zmerat jedine multimetrom, teda vlastne ci su funkcne ale neviem či stým pochodím s multimetrom.., Mašinu (mixer) som ešte nerozobral..
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,825
Reakčné skóre
1,464
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Obávam sa, že iba multimeter na to nestačí, ten môže zmerať orientačne kapacitu, ak má na to rozsah, ale s ESR ti nepomôže. Ak môžem doporučiť :


alebo

 
ElektroLab.eu

Reklama

Paul's Electronics

Podporte nás

Vyhľadaj komponenty

Nové príspevky

Reklamný blok

Hľadáte lacný multimeter?
Top