Informácia Podeľte sa s nami o váš názor.

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,410
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Zdravím vás priatelia. Projekt fóra na stránkach ElektroLab.eu je tu už nejaký ten piatok, a preto by som bol rád, ak by ste ho dokázali ako užívatelia zrekapitulovať. Zaujímal by ma preto váš názor na niekoľko myslím si dôležitých vecí. Pomôže nám to ďalej zlepšovať sa. Odpovedzte nám prosím na niekoľko otázok. Ak by mala byť odpoveďou na otázku odpoveď "Nie", prosím uveďte aj krátke vysvetlenie vašej odpovede.
  1. Ako vnímate intuitívnosť ovládania funkcií fóra.
  2. Je dostatok / nedostatok nastavení v užívateľskom profile.
  3. Aká je podľa vás prehľadnosť a orientácia v príspevkoch.
  4. Aká je promptnosť riešenia prípadných technických problémov na fóre.
  5. Notifikácie zo stránok fóra.
  6. Ako vnímate reklamy na stránke - vadia / nevadia.
  7. Mobilná verzia stránok - spokojný / nespokojný.
  8. Námety na zlepšenie / inovácie a celkový dojem.
Váš názor je pre nás dôležitý a sme naklonený každému nápadu, či pripomienke. Vaše prípadné pripomienky spracujeme a pokúsime sa ich v čo najkratšej dobe vyriešiť k vašej spokojnosti.

Ďakujeme.
 

medved

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
124
Reakčné skóre
194
Bodov
58
  1. Ako vnímate intuitívnosť ovládania funkcií fóra.
    dobre
  2. Je dostatok / nedostatok nastavení v užívateľskom profile.
    dostatok, ani som neprešiel všetko
  3. Aká je podľa vás prehľadnosť a orientácia v príspevkoch.
    dobrá a keď človek používa vhodné formátovanie textu, tak výborná
  4. Aká je promptnosť riešenia prípadných technických problémov na fóre.
    rýchla
  5. Notifikácie zo stránok fóra.
    neriešim, všetko všade vypnute (všeobecne aj iné weby), pozerám jedine e-mail ručne
  6. Ako vnímate reklamy na stránke - vadia / nevadia.
    aj bez adbloku nevadia
  7. Mobilná verzia stránok - spokojný / nespokojný.
    spokojný, ale som tu hlavne cez PC
  8. Námety na zlepšenie / inovácie a celkový dojem.
    keď ma napadne, napíšem
Už len dostať na fórum viac nových ľudí, nech to tu viac žije... no to je všeobecný problém fór od kedy tu máme sociálne siete. Inak s fórom spokojnosť a hlavne, všetko funguje tak, ako má a je to rýchle.
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,410
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Už len dostať na fórum viac nových ľudí, nech to tu viac žije... no to je všeobecný problém fór od kedy tu máme sociálne siete. Inak s fórom spokojnosť a hlavne, všetko funguje tak, ako má a je to rýchle.
Ďakujem, s tvojim zhrnutím súhlasím. Stránky majú myslím si značný potenciál a určite majú svojim návštevníkom čo ponúknuť.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
419
Reakčné skóre
621
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
už len zmeniť ten biely podklad a farbu písma . večer až sem vleziem mi tá biela farba ťahá oči .
inak niet čo vytknúť . fórum je super .
 

Mek

Člen
Registrovaný člen
Člen od
29 Jan 2021
Príspevkov
187
Reakčné skóre
225
Bodov
33
Umiestnenie
ZA
  1. Ako vnímate intuitívnosť ovládania funkcií fóra.
    za mna dobre
  2. Je dostatok / nedostatok nastavení v užívateľskom profile.
    nic mi tam nechyba
  3. Aká je podľa vás prehľadnosť a orientácia v príspevkoch.
    dobra, ale dala by sa zlepsit, keby naspodku prispevkov nebolo tolko veci - podpis, nahlasit/reagovat "dakujem", potom zoznam uzivatelov, ktori podakovali... ale nemusi sa s tym nic robit, viem s tym zit, to mi len teraz napadlo ked uz sa pytas :)
  4. Aká je promptnosť riešenia prípadných technických problémov na fóre.
    rychla a promptna, kiezby to tak bolo vsade na internete
  5. Notifikácie zo stránok fóra.
    by default je ich zapnutych az moc, vacsinu som povypinal. Staci mi notifikacia na sukromnu spravu a na prispevok do sledovanej temy.
  6. Ako vnímate reklamy na stránke - vadia / nevadia.
    nevnimam :)
  7. Mobilná verzia stránok - spokojný / nespokojný.
    nepouzivam, neviem posudit
  8. Námety na zlepšenie / inovácie a celkový dojem.
    chce to viac uzivatelov, viac zaujimavych tem nech sa rozprudi diskusia. Ale viem viem, temy tvoria uzivatelia ako ja, len ma takto narychlo nic nenapada :) Technicky aj funkcne je to najlepsie forum elektro zamerania siroko daleko.
už len zmeniť ten biely podklad a farbu písma . večer až sem vleziem mi tá biela farba ťahá oči .
inak niet čo vytknúť . fórum je super .
Ak pouzivas Firefox, nahod si doplnok "Dark reader", ten ti spravi dark mode na vsetkych weboch kde chces. A ma kopu nastaveni ako to robit. U mna to vyzera takto
1627069673099.png
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,410
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,410
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Aká je podľa vás prehľadnosť a orientácia v príspevkoch.
dobra, ale dala by sa zlepsit, keby naspodku prispevkov nebolo tolko veci - podpis, nahlasit/reagovat "dakujem", potom zoznam uzivatelov, ktori podakovali... ale nemusi sa s tym nic robit, viem s tym zit, to mi len teraz napadlo ked uz sa pytas
Ahoj Mek, daj som, prosím Printscreenn, nech vidím ako to vyzerá u bežného užívateľa. Ps : snažím sa :)
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,410
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Námety na zlepšenie / inovácie a celkový dojem.
chce to viac uzivatelov, viac zaujimavych tem nech sa rozprudi diskusia. Ale viem viem, temy tvoria uzivatelia ako ja, len ma takto narychlo nic nenapada :) Technicky aj funkcne je to najlepsie forum elektro zamerania siroko daleko.
tak ako toto ma odrovnalo, a ozaj ďakujem
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,410
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
  1. Ako vnímate intuitívnosť ovládania funkcií fóra.
    za mna dobre
  2. Je dostatok / nedostatok nastavení v užívateľskom profile.
    nic mi tam nechyba
  3. Aká je podľa vás prehľadnosť a orientácia v príspevkoch.
    dobra, ale dala by sa zlepsit, keby naspodku prispevkov nebolo tolko veci - podpis, nahlasit/reagovat "dakujem", potom zoznam uzivatelov, ktori podakovali... ale nemusi sa s tym nic robit, viem s tym zit, to mi len teraz napadlo ked uz sa pytas :)
  4. Aká je promptnosť riešenia prípadných technických problémov na fóre.
    rychla a promptna, kiezby to tak bolo vsade na internete
  5. Notifikácie zo stránok fóra.
    by default je ich zapnutych az moc, vacsinu som povypinal. Staci mi notifikacia na sukromnu spravu a na prispevok do sledovanej temy.
  6. Ako vnímate reklamy na stránke - vadia / nevadia.
    nevnimam :)
  7. Mobilná verzia stránok - spokojný / nespokojný.
    nepouzivam, neviem posudit
  8. Námety na zlepšenie / inovácie a celkový dojem.
    chce to viac uzivatelov, viac zaujimavych tem nech sa rozprudi diskusia. Ale viem viem, temy tvoria uzivatelia ako ja, len ma takto narychlo nic nenapada :) Technicky aj funkcne je to najlepsie forum elektro zamerania siroko daleko.

Ak pouzivas Firefox, nahod si doplnok "Dark reader", ten ti spravi dark mode na vsetkych weboch kde chces. A ma kopu nastaveni ako to robit. U mna to vyzera takto
Zobraz prílohu 2817
používam aj ja, je to perfektná vec, síce je to doplnok tretej strany, ale nezaťažuje sa tým server. Každopádne odporúčam vyskúšať. Ďakujem @Mek
 

medved

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
124
Reakčné skóre
194
Bodov
58
Námety na zlepšenie / inovácie a celkový dojem.
chce to viac uzivatelov, viac zaujimavych tem nech sa rozprudi diskusia. Ale viem viem, temy tvoria uzivatelia ako ja, len ma takto narychlo nic nenapada :) Technicky aj funkcne je to najlepsie forum elektro zamerania siroko daleko.
Snáď sa ľudia znova vrátia na fóra a neostane to prioritne len na FB, kde to môže a aj bude komentovať každý idiot a prd z toho, potom celá téma zapadne niekde do stratena... Čo sa týka technickej stránky fóra, tak vážne nenapáda ma žiadne zahraničné fórum, čo by bolo na takejto úrovni a malo podobné možnosti. Už len ľudia a obsah... :)
 

Mek

Člen
Registrovaný člen
Člen od
29 Jan 2021
Príspevkov
187
Reakčné skóre
225
Bodov
33
Umiestnenie
ZA
Ahoj Mek, daj som, prosím Printscreenn, nech vidím ako to vyzerá u bežného užívateľa. Ps : snažím sa :)
Posielam screenshot, ked uz ho pytas :)
Pre citanie je zaujimave len to, co som tam vyznacil cervenymi ciarami... Ale ako vravim, nie je to ziadny big problem.
1627129357290.png
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,410
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Ďakujem, vidím, že to "rušivé" je podpis užívateľa, ale je vecou užívateľa, či si ho dá, alebo nie. Možnosťou by bolo jeho schovanie do spojleru. Inak, čo sa týka "systémových odkazov" typu "Nahlás", "Ulož ako záložku"... ja ich mám viac, ale myslím si, že bežného užívateľa až tak nerušia a nie je ich kam schovať.

Moje "videnie" fóra :

1627129791632.png
 

zdenoeddie

Člen
Registrovaný člen
Člen od
20 Feb 2020
Príspevkov
102
Reakčné skóre
239
Bodov
58
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Forum je podla mna urcite to z lepsich. Problem je, ze je tu mrtvo, niekedy mam pocit ze sa to toci o 5 ludoch. Ale tak vsetko chce cas, a ja verim ze sa to rozbehne ako aj na inych, a takisto obsah bude stale zaujimavejsi (aj ked, ako uz bolo povedane, aj ten zavisi len a len od ucastnikov).

Jedine co mi chyba, je ze ked dam "Co je nove?" tak neviem oznacit fora ako precitane.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
419
Reakčné skóre
621
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
už som zrušil podpis , nech to nedráždi .
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,410
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
@zdenoeddie , ďakujem. Čo sa týka označovanie "Označ fóra ako prečítané" - dá sa to, ale robí sa to takto. Klikneš na čo je nové - toto je všeobecný prehľad pre celkové nové príspevky, zdroje, profilové príspevky... Ak chceš použiť voľbu "Označ fóra ako prečítané", klikni v lište na "Nové príspevky"

1627300456470.png

Celkový prehľad nových príspevkov

Potom klikni na "Nové príspevky" a v pravo máš tlačítko "Označ fóra ako prečítané". Tým pádom všetky vlákna budú ako prečítané.

1627300543548.png

Následne uvidíš toto systémové hlásenie pre potvrdenie voľby :

1627300806777.png

A všetky fóra budú v stave "Prečítané"
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,410
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
@oneeeeee , ale neber to tak, ak chceš mať svoj podpis, tak si ho daj. Je to slobodná voľba každého používateľa.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
419
Reakčné skóre
621
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
podpis nie je podstatný . hlavne že všetko ide dobre.
 

olu

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
6 Jan 2021
Príspevkov
22
Reakčné skóre
31
Bodov
18
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
@zdenoeddie , ďakujem. Čo sa týka označovanie "Označ fóra ako prečítané" - dá sa to, ale robí sa to takto. Klikneš na čo je nové - toto je všeobecný prehľad pre celkové nové príspevky, zdroje, profilové príspevky... Ak chceš použiť voľbu "Označ fóra ako prečítané", klikni v lište na "Nové príspevky"

Zobraz prílohu 2832

Celkový prehľad nových príspevkov

Potom klikni na "Nové príspevky" a v pravo máš tlačítko "Označ fóra ako prečítané". Tým pádom všetky vlákna budú ako prečítané.

Zobraz prílohu 2833

Následne uvidíš toto systémové hlásenie pre potvrdenie voľby :

Zobraz prílohu 2834

A všetky fóra budú v stave "Prečítané"
Ja teda neviem, ale ked si otvorim hlavnu stranku fora, tak tam mam tlacidlo na oznacenie fora ako precitane:
2021_07_27_20_03_44_Fórum_ElektroLab.jpg

To si tam uz dorobil?
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,410
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
@olu , ďakujem za poznámku, dá sa to už aj na viacerých miestach
 

plavec11

Moderátor
Vedenie
Moderátor
Registrovaný člen
Darca
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
406
Reakčné skóre
1,021
Bodov
129
  1. Ako vnímate intuitívnosť ovládania funkcií fóra.
  2. Je dostatok / nedostatok nastavení v užívateľskom profile.
  3. Aká je podľa vás prehľadnosť a orientácia v príspevkoch.
  4. Aká je promptnosť riešenia prípadných technických problémov na fóre.
  5. Notifikácie zo stránok fóra.
  6. Ako vnímate reklamy na stránke - vadia / nevadia.
  7. Mobilná verzia stránok - spokojný / nespokojný.
  8. Námety na zlepšenie / inovácie a celkový dojem.
Také přispěji stručným a jednoznačným názorem na jednotlivé výše uvedené body:
1.Bez připomínek
2.Bez připomínek
3.Bez připomínek
4.Bez připomínek
5.Bez připomínek (možnost úpravy v administraci)
6.Bez připomínek (Reklamy mě neruší a to mám vypnutý Adblock speciálně pro doménu ElektroLab, někdy si říkám jsou tu vůbec nějaké reklamy?)
7.Nemohu posoudit, nemám telefon s možností internetu, mám telefon Motorola D520 koupený v roce 1999 a stále funguje, nemám proto důvod ho měnit, mám ještě dva náhradní kusy včetně náhradních krytů, tento telefon budu používat určitě až do své smrti. Mám původní SIM kartu pořízenou v roce 1999 s telefonem a telefon mi na displeji zobrazuje stále síť Paegas CZ, což je už dnes málo vídaná rarita.
8.Žádný námět anebo připomínka mě momentálně nenapadá, jsem spokojený jak s funkčností fóra ElektroLab, tak s jeho obsahem, kvalitou, jedinečností a dále bezkonkurenčním přístupem adminů, kteří dokáží námět anebo problém vyřešit po oznámení v mžiku.

9. Tento bod je můj, dělejte to dále minimálně ve stejné úrovni a toto fórum a stránky ElektroLab zůstanou nadále bezkonkurenčne nejlepší platformou, prolezl jsem mnoho fór s podobnou tématikou a byl jsem na nich i registrován, ale úrovni ElektroLabu žádná z nich nesahá ani po kotníky.
 
ElektroLab.eu
Top