Hlásenie o chybe Přestalo chodit upozornění na sledované vlákno

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
191
Reakčné skóre
243
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Právě jsem zjistil že mi přestalo chodit upozornění na email na jedno vlákno co sleduji a to "Neznáma sučiastka". Poslední upozornění mi přišlo ve čtvrtek 25.2.2021 v 18:28h kdy do vlákna přispíval BIOMECHANOID007, na další příspěvky mi už upozornění nepřišlo i když mám stále uvedeno že dané vlákno sleduji.
 

BIOMECHANOID007

Člen
Registrovaný člen
Člen od
25 Feb 2021
Príspevkov
35
Reakčné skóre
10
Bodov
8
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Právě jsem zjistil že mi přestalo chodit upozornění na email na jedno vlákno co sleduji a to "Neznáma sučiastka". Poslední upozornění mi přišlo ve čtvrtek 25.2.2021 v 18:28h kdy do vlákna přispíval BIOMECHANOID007, na další příspěvky mi už upozornění nepřišlo i když mám stále uvedeno že dané vlákno sleduji.
Mě chodí normálně naposledy mirosne včera o 14:00
 

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
191
Reakčné skóre
243
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Možná je chyba jenom u mně a na konkrétní vlákno. Každopádně nyní mi od Tebe upozornění přišlo na toto vlákno tak nevím kde nastala chyba, snad bude všechno v pořádku.
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,367
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
@rakato11 - neodklikol si si omylom zrušenie odberu?

1614420480845.png
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,367
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Inak mne chodia všetky upozornenia bez problémov. Viem preveriť nastavenia globálne, ale už teraz viem, že bude všetko ok, každopádne daj vedieť, poprípade si na novo aktivuj odber podľa obrázka vyššie.
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,367
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Test odchádzajúceho e-mailu zo systému :

1614421097126.png

Výsledok testu :

1614421138186.png

Takže na strane fóra by malo byť všetko v poriadku.
 

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
191
Reakčné skóre
243
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Tak nyní je všechno v pořádku, upozornění chodí, zkontroloval jsem nastavení to je nastaveno na sledování a přijímání upozornění e-mailem. Asi nějaký "skřítek" si udělal srandičku. :)
Jinak Ti děkuji za zkontrolování.
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,367
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Za málo - rado sa stalo. Som rád, že je všetko v poriadku, možný "zádrheľ" je, alebo bol medzi našim serverom odosielanej pošty a tvojim serverom (mailboxom), e-mail možno iba čakal vo "fronte", ale čo som sa teraz informoval zopár ľudí, každému upozornenia chodia. Ak by bolo niečo, daj vedieť. Ďakujem 🤝
 

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
191
Reakčné skóre
243
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Jedno co jsem ráno zaregistroval bylo to že o 0:13h mi přišlo upozornění "Prehľad diania na fóre " do "Hromadné" pošty i když veškerá upozornění mi vždy chodí do "Doručené" pošty. Také jsem zkontroloval "Spam" ale tam naštěstí žádné upozornění e-mail neskončil.
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,367
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Prehľad diania na fóre - to chodí automaticky podľa toho, či ho má užívateľ povolený, alebo nie a akú frekvenciu zasielania si zvolí.
Ak to došlo inam, než to malo, tak je to chyba tvojho poskytovateľa e-mailu, nakoľko tu sa nič nemenilo, nie je na to dôvod. O prípadných zmenách / inováciách vždy informujem :)
 
E-shop ElektroLab.eu
Top