• Toto vlákno sa vytvára automaticky a slúži na informovanie o novo pridaných zdrojoch - schémach, užívateľských manuáloch, príručkách, servisných manuáloch a firmware. Prosím nenahrávajte sem svoje zdroje, toto je automaticky vytvárané informačné vlákno! Pokiaľ si prajete nahrať svoj zdroj (schému, návod, servisný manuál, firmware...) Použite tento odkaz a kliknite na Pridať nový zdroj... pre nahratie zdroja. Za obsah, formu uloženého súboru zodpovedá jeho autor.

Ikona zdroja

SMD Codes Databook 2019 Edition

Nemáte oprávnenie na stiahnutie zdroja

laaci

Člen
Registrovaný člen
Člen od
21 Jún 2020
Príspevkov
50
Reakčné skóre
48
Bodov
23
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
laaci nahral nový zdroj:

SMD Codes Databook 2019 Edition - Active SMD components marking codes

INTRODUCTION
1. 2-pin case SMD semicondutor components ...................................5
2. SOD-80 (MELF) case SMD semicondutor components .................755
3. 3-pin case SMD semicondutor components ...................................768
4. SOT-223 case SMD semicondutor components .............................1317
5. SOT-89 case SMD semicondutor components ...............................1343
6. 4-pin case SMD semicondutor components ...................................1522
7. 5-pin case...
Prečítajte si viac o tomto zdroji...
 

Varga Jano

Člen
Registrovaný člen
Člen od
2 Jan 2021
Príspevkov
67
Reakčné skóre
21
Bodov
8
Paragraf (§)
Študent
Bravo!​
 

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
194
Reakčné skóre
257
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Stáhl jsem si to ale může mi někdo poradit jak se v tom rychle orientovat, když budu potřebovat rychle najít potřebnou součástku?
 

Vlado159

Člen
Registrovaný člen
Sponzor fóra
Člen od
15 Aug 2023
Príspevkov
83
Reakčné skóre
152
Bodov
23
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
V pravom hornom rohu je symbol púzdra a zoradené je to podľa abecedy vždy za každé púzdro zvlášť. Najrýchlejšie je to ťahaním za posuvník, kontextovo to hľadá pomaly. Stále je to rýchlejšie ako tlačený katalóg. Problém skôr vidím v tom, že tam človek nenájde čo hľadá, resp. ma na výber z viacerých. Napríklad som mal včera na stole BMS z e-bike Yamaha esduro so spáleným SOT-89 s označením LS. Podľa toho katalógu je to NPN tranzistor alebo LDO 3.1V, podľa googla N-FET. Na doske bol ešte druhý, tak som ho vybral, google mal pravdu. Takže za mňa nič moc ...
 
Naposledy upravené:
ElektroLab.eu
Top