• Toto vlákno sa vytvára automaticky a slúži na informovanie o novo pridaných zdrojoch - schémach, užívateľských manuáloch, príručkách, servisných manuáloch a firmware. Prosím nenahrávajte sem svoje zdroje, toto je automaticky vytvárané informačné vlákno! Pokiaľ si prajete nahrať svoj zdroj (schému, návod, servisný manuál, firmware...) Použite tento odkaz a kliknite na Pridať nový zdroj... pre nahratie zdroja. Za obsah, formu uloženého súboru zodpovedá jeho autor.

Ikona zdroja

SMPS IO by PIN-out

Vlado159

Člen
Registrovaný člen
Sponzor fóra
Člen od
15 Aug 2023
Príspevkov
83
Reakčné skóre
152
Bodov
23
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,801
Reakčné skóre
1,436
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Doplnil by som informáciu, ako predmetná databáza funguje, nakoľko sa tam zobrazuje " Obsah neexistuje. ... ". Ďakujem.
 

Vlado159

Člen
Registrovaný člen
Sponzor fóra
Člen od
15 Aug 2023
Príspevkov
83
Reakčné skóre
152
Bodov
23
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Áno, bol tam nie celkom vhodný text, ale len kým som nemal urobené definície, len v noci som dorobil PHP. Už by to malo byť OK.

DB sa používa pri opravách napájacích zdrojov, ak je IO "odstrelený", nie je vidno označenie a nieje známy typ IO (viď obrázok vo formulári).
Funguje to tak, že sa vyberú z ponuky piny, ktoré sú jasné zo zapojenia a DB zobrazí zoznam možných IO. Ak je viditeľný aspoň kúsok označenia, dá sa zadať do políčka názvu, čo upresní výber.

Akurát napĺňam podobnú DB na DC/DC step up/down.
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,801
Reakčné skóre
1,436
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Super, teraz to dáva zmysel, začína to mať hlavu a pätu. Ešte by bolo vhodné doplniť tam nejaký info text, aby užívateľ vedel k čomu to je a ako to má používať. Inak, nerozmýšľal ste používať na svojom webe aj Bootstrap? Uľahčilo by to kopu vecí a najmä by ho viac sprehľadnilo. Napríklad, všetko čo je robené pod ElektroLabom je robené práve v Bootstrape
 

Vlado159

Člen
Registrovaný člen
Sponzor fóra
Člen od
15 Aug 2023
Príspevkov
83
Reakčné skóre
152
Bodov
23
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
No, ten web je starý (2009), plánujem výmenu servera a nový web, ale chvíľu to ešte musí vydržať. Pôvodne ten web mal súžiť iba pár firmám pre ktoré som robil roky opravy notebookových dosiek. Dúfam že sa mi v lete podarí migrácia a potom budem určite vylepšovať ...
 

Vlado159

Člen
Registrovaný člen
Sponzor fóra
Člen od
15 Aug 2023
Príspevkov
83
Reakčné skóre
152
Bodov
23
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Dokončil som databázu DC/DC. Celkovo je momentálne v databáze 567 záznamov IO pre impulzné zdroje AC/DC a 1133 DC/DC konverterov (step up/down resp boost/buck).
Neskôr k tomu dorobím návod, dnes už mám dosť. Kto bude potrebovať, zatiaľ si poradí aj bez návodu...
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,801
Reakčné skóre
1,436
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Skvelá práca, ďakujem.
 
ElektroLab.eu
Top