• UPOZORNENIE ! Nachádzate sa v časti fóra, kde je vyžadovaná určitá kvalifikácia, a odbornosť. V žiadnom prípade sa preto nesnažte poskytovať rady a riešenia dopytujúcim pri ktorých si nieste istý ich správnosťou v súlade s platnými nariadeniami a normami. Majte na pamäti najmä bezpečnosť a odbornosť a vystríhajte sa nabádaniu k manipulácii s nebezpečným napätím neznalou, alebo nepoučenou osobou ! Stránky fóra a ich vedenie nepreberajú žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté zverejnenými chybnými a nebezpečnými zapojeniami a za prípadnú ujmu na zdraví, spôsobenú úrazom elektrickým prúdom alebo spôsobenú neodbornou manipuláciou s elektrickými zariadeniami.

uhlová brúska

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Makita , made in USA . Vydržala 2,5 roka . Oprava sa neoplatí, mám ešte jednu , tá má 4 roky a ešte ide a to som na nej menil 3 x uhlíky .

Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Dnes je už úplne jedno, kde alebo odkiaľ človek kupuje veci... všetko je to na jedno kopyto. Konzumný odpad.
 

Adam Varga

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
19 Jan 2020
Príspevkov
207
Reakčné skóre
268
Bodov
58
Umiestnenie
Slovensko, Nitra, Nové Zámky
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
myslím že je možné na ebay kúpiť náhradný rotor. Ale inak ten komutátor aby bol tak zodratý no tá karboška musela pracovať fakt silno alebo dlho.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
priemer na deň , sú dve hodiny . na rezanie makita 1 , na brúsenie makita 2 a metabo na pololeštiace kotúče . v piatok som dostal novú , značka makita priemer 180 , 2200 W .
prečo toľko ? každých pár minút sa mi neoplatí prehadzovať kotúče . metabo aj makita 2 dožíva .majú viac ako 2,5 roka . korejci vyžadujú kvalitu .
 

IMS

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
6
Reakčné skóre
11
Bodov
3
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
teda ja mám trocha iné skúsenosti ale budiš. Hej plne súhlasím prehadzovať kotúče každú minútu nieje naj efektivnejšie
Dnes je už úplne jedno, kde alebo odkiaľ človek kupuje veci... všetko je to na jedno kopyto. Konzumný odpad.
Niekedy ak konštruktérovo dielo sa kazilo, nebol za chvíľu konštruktér. Dnes asi naopak - ak sa to nepokazí po záruke, už nie je konštruktér...
A potom sa kecá o zelenej planéte, skleníkovej diere atď.
 
E-shop ElektroLab.eu
Top