• UPOZORNENIE ! Nachádzate sa v časti fóra, kde je vyžadovaná určitá kvalifikácia, a odbornosť. V žiadnom prípade sa preto nesnažte poskytovať rady a riešenia dopytujúcim pri ktorých si nieste istý ich správnosťou v súlade s platnými nariadeniami a normami. Majte na pamäti najmä bezpečnosť a odbornosť a vystríhajte sa nabádaniu k manipulácii s nebezpečným napätím neznalou, alebo nepoučenou osobou ! Stránky fóra a ich vedenie nepreberajú žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté zverejnenými chybnými a nebezpečnými zapojeniami a za prípadnú ujmu na zdraví, spôsobenú úrazom elektrickým prúdom alebo spôsobenú neodbornou manipuláciou s elektrickými zariadeniami.

Aku elektromotor so spojením s hydraulickým pohonom

Levicky.tom

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
8 Feb 2022
Príspevkov
1
Reakčné skóre
0
Bodov
1
Paragraf (§)
Študent
Dobrý deň,

Chcel by som sa prosím Vás informovať, či má niekto skúsenosti s použitím AKU, pohonnej jednotky, elektromotora so spojením na hydraulickú jednotku, ktorá poskytuje priamočiary pohyb, funkcia zariadenia je podobná zariadeniu - Milwuakee aku hydraulické kliešte na káble M18 HCC45-522C alebo Klauke ESG 45 akumulátorové káblové nožnice. Jedná sa či niekto, kto sa v tomto pohybuje by mi vedel bližšie objasniť funkčnosť vnútorných častí týchto strojov, teda konštrukčné a technologické riešenia a prepojenia aku s elektormotorom a hydraulickým pohonom, prípadne rôzne varianty použitia. V mojej diplomovej práci je návrh strihacieho ručného zariadenia, kde je na strihanie potrebná strižná sila o hodnote cca 35kN. Vedel by mi niekto poradiť ?
 

Prílohy

E-shop ElektroLab.eu
Top