Aliexpress

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
úprimne ? poniektoré veci o asi 1 € a poniektoré aj o 6 € . aspoň čo som stránky prebehol , nakolko ich mám uložené a teda viem ceny , čo to stálo . myslím oblečenie .
ale , jeden predajca a podivný rozdiel
 

Prílohy

Naposledy upravené:

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Pokiaľ chcete podporiť stránky ElektroLab.eu (nepriamo, nakoľko vás to nebude nič stáť) môžte tak učiniť tak, že pokiaľ sa rozhodnete pre nákup zo stránok Aliexpress, alebo Banggood, použijte prosím na to jeden z týchto našich partnerských odkazov :






Stačí, ak sa prihlásite k vášmu účtu, kliknete na jeden z odkazov, vyberiete si a zaplatíte za zvolenú položku. To je všetko :)

Ďakujeme :)

PS: Vy ako kupujúci, neplatíte nič iba svoj tovar a náležité poplatky k nemu.
 

RadoKe

Člen
Registrovaný člen
Člen od
16 Mar 2021
Príspevkov
168
Reakčné skóre
126
Bodov
33
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
btw. neviete chlapi či je možné nejak vypnúť tú opicu v žltom skafandri čo na mňa furt vyskakuje ? Idem kliknúť tracking a vletí do kliku, rozbaľuje sa po každom refreši, návrate alebo zmene stránky. uBlock na ňu neplatí, ani pekné ani škaredé slovo.
 

medved

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
124
Reakčné skóre
193
Bodov
58
Premýšľam aká opica, veď tam žiadna nie je. A ono tam je, ale na mojom monitore je bokom preč :D Mne to funguje cez AdGuard blokovač reklamy, ale musím ručne vybrať dané prvky. Takto si môžem vybrať všetky tie prvky okrem opice aj to okno.

Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
 
  • Ďakujem
Reakcie - hodnotenie obsahu: olu

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
mne sa nič nezobrazuje . používam google chrome . opice mám v práci ,tak to asi bude stačiť.
 

RadoKe

Člen
Registrovaný člen
Člen od
16 Mar 2021
Príspevkov
168
Reakčné skóre
126
Bodov
33
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Poriešené, nemal som aktualizovaný uBlock a staršia verzia vedela zabiť opicu iba dočasne.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
cenový rozdiel teraz a pred rokom .
 

Prílohy

Zzdenda

Člen
Registrovaný člen
Člen od
20 Nov 2020
Príspevkov
62
Reakčné skóre
60
Bodov
23
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Taky jsem si všiml, že na AliExpress podražili. Potřeboval jsem koupit 12V průmyslové zdoje a nakonec jsem zjistil, že v Hadexu je úplně stejný zdroj levnější než na Ali.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
pozeral som , bývalé svoje objednávky , no a poniektoré veci išli hore aj o 40 % . záleží však aj na predajcovi . aj medzi nimi je značný rozdiel . majú svoje kšefty a teda ceny sú dobré .
stačí pozrieť fotku a urobiť si názor . tak ak niekto kupuje nech si to poriadne popozerá . jeden tovar predáva viacero predajcov .
mňa stál ebike pred rokom (čo je na fotke ) 1161,03 € . motor 500 W a bateria panasonic 10 Ah.
samozrejme tak ako je na fotke som ho nedostal. musel som dokúpiť dvojitú vidlicu. hlavne že prišiel.
 

Prílohy

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Jedna takpovediac "čerstvá" skúsenosť tentokrát s Banggood-u. Medzičasom som si objednal na recenziu toto :



Zámerne píšem medzičasom, nakoľko to bolo cca pred 5timi mesiacmi! No a odvtedy čakám a čakám. Čakanie ma prvý krát prestalo baviť cca pred troma mesiacmi kedy som kontaktoval podporu s otázkou, kedy sa konečne zmení status mojej nakoľko tam svietil 3 mesiace status "Prijatá". Odpoveďou bolo ospravedlňovanie sa a ako dôvod nedodania - "veľmi veľká obľuba produktu a výrobca nestíha, ale mám počkať". Povedal som si OK, poďakoval som za informáciu a čakal som ďalej. Prešiel ďalší mesiac a stále bola objednávka v stave "Prijatá" - zabudli na mňa? Znova kontakt na support a znova odpoveď "veľmi veľká obľuba produktu a výrobca nestíha, ale mám počkať" - tentoraz som si povedal - toto už OK nie je a kontaktoval som svoju agentku na marketing a predostrel som jej problém s tým, že to vyzerá skôr ako SCAM, a že recenzia bude - ale negatívna.

Do 24 hodín na to, sa status objednávky zmenil na "Odoslaná" :D a dnes prišiel e-mail od GLS s tým, že je v Belgicku :D

Takže netreba sa báť ozvať sa a pohroziť negatívnou recenziou, nakoľko pre aziata je najväčšou potupou "strata tváre" - v tomto prípade dobrého mena.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
ano , to máš pravdu . tá potupa ich sere . aj ja som mal s 5 . konflikt . zásielka dodaná skôr ako som si objednal a do talianska . ja si to hneď kontrolujem . do súkromnej správy som mu poslal sledovacie číslo . hneď sa spýtal na paypal a okamžite mi vracal peniaze . takto sa mi vrátilo 90 € .
u jedného som si objednal deku na posteľ KISS . odoslané . po dvoch mesiacoch som mu písal že nevidím tracking . nakoniec to ani neposlal . potom prišla výhovorka , že to má hore v bedni , no a že mi pošle niečo iné . no , obchodník , smrad . aj ten mi nakoniec vrátil peniaze , ale najprv chcel tých 5 hviezdičiek . sú to špekulanti a je tam aj kopa podvodníkov , ktorí naťahujú čas , až na to zabudneme a vyprší aj čas sporu .
dnes mi prišiel jeden balík , z maďarska , kde boli tri menšie balíčky . samozrejme od troch obchodníkov.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
aliexpress to nieje , ale tie ceny sú divné
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
To je dajaká "rýchlokvaska" dropshipping, čiže bez záruky na doručenie tovaru, osobne by som bol veľmi opatrný pri nejakom nákupe, a radšej by som sa popozeral u overených predajcov.
 

medved

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
124
Reakčné skóre
193
Bodov
58
Tiež by som tomu neveril a sa tomu oblúkom vyhol.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
vyzerá to ako podvod . .
dnes mi prišiel
Switch Box Selector Splitter + diaľkové ovládanie

. clo vyšlo na 2 € . divné ,keďže to stálo pár eur.
 

amater63

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
29 Máj 2021
Príspevkov
289
Reakčné skóre
212
Bodov
33
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Ahoj,a co se ti zdá jako podvod. Cena toho splitteru? Poplatku 2 €, nebo že to nebude funkční ?Kolik jsi platil poštu.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
do 150 € sa clo neplatí . že vraj , tak prečo si pošta pýtala 2 € za colný dlh . doklad ale neexistuje . to mi príde ako podvod .
 

Prílohy

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Pošta nemá vo svojom systéme "kolonku" pre manipulačný poplatok, preto to uvádza ako colný dlh. Samozrejme nemá právo na preclievanie - pokiaľ si nepožiadal o zastupovanie.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
samozrejme že manipulačný poplatok . sú to svine .
 

amater63

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
29 Máj 2021
Príspevkov
289
Reakčné skóre
212
Bodov
33
Paragraf (§)
§22 (SK) / §6 (CZ)
Jsou,máš pravdu.😡
 
E-shop ElektroLab.eu
Top