Frekvenčná terapia na liečbu rôznych zdravotných problémov.

feri

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
28 Máj 2021
Príspevkov
17
Reakčné skóre
6
Bodov
3
Umiestnenie
ZA
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Ahojte, zaoberal sa niekto využitím, frekvenčnej terapie na liečbu rôznych zdravotných problémov?
Priekopníkom bola pani Hulda Clark.
 

RadoKe

Člen
Registrovaný člen
Člen od
16 Mar 2021
Príspevkov
168
Reakčné skóre
126
Bodov
33
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Mam zdravotnicke aj eltech vzdelanie a co registrujem tak 90% liecebnych postupov s pouzitim "najmodernejsich nanotechnologii, alternativnych elmag vlneni, ziareni, tokov sustredenej energie " a podobne su v lepsom pripade placebom, v horsom pripade predajom lesteneho vzduchu zufalym ludom ktorym medicina nevie pomoct a tak sa nechaju odrbavat smejdom. Nie je nic vynimocne ze smejd ma aj titul MUDr... Nebudem sa vyjadrovat k H.Clark , nech si kazdy urobi nazor na jej "Zapper device iba za 105€" sam. Mne pripomenul scenku z kultoveho malo znameho vizionarsheho filmu Idiocracy
Ak chcete vidieť médiá, musíte sa zaregistrovať
 

feri

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
28 Máj 2021
Príspevkov
17
Reakčné skóre
6
Bodov
3
Umiestnenie
ZA
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Ďakujem za odpoveď.
Začal som premýšľať vážnejšie o stavbe generátora. No po Vašej odpovedi to prehodnotím. Jasne, že tie jednoduché generátory sú na smiech. Ja som uvažoval s nejakým DDS generátorom hoci aj z Číny za 50 eu a zosilnenie s AD 811 a koncový s LT 1010.
 

Mek

Člen
Registrovaný člen
Člen od
29 Jan 2021
Príspevkov
186
Reakčné skóre
213
Bodov
33
Umiestnenie
ZA
A ten generator by mal generovat co? Magneticke pole, alebo elektromagneticke, alebo svetlo (tiez forma elektromag. vlnenia)?
 

feri

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
28 Máj 2021
Príspevkov
17
Reakčné skóre
6
Bodov
3
Umiestnenie
ZA
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Je to v podstatě frekvenčný generátor obdĺžnikových impulzov, ktorý vraj ničí baktérie. Nahodil som túto tému, lebo ma zaujala. Otáka je , či to aj naozaj funguje...
 

Mek

Člen
Registrovaný člen
Člen od
29 Jan 2021
Príspevkov
186
Reakčné skóre
213
Bodov
33
Umiestnenie
ZA
Vsak ano, ale tie impulzy musia ist niekam, do nejakeho aplikatora, to je na co sa pytam :)
 

feri

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
28 Máj 2021
Príspevkov
17
Reakčné skóre
6
Bodov
3
Umiestnenie
ZA
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Tie impulzy idú do tela . Má to dve dve elektródy, ktoré sa držia v dlaniach. Amplitúda- napätie sa nastavuje podľa citlivosti aby to veľmi nekopalo :-0.
 

plavec11

Moderátor
Vedenie
Moderátor
Registrovaný člen
Darca
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
387
Reakčné skóre
909
Bodov
89

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
ja takým to liečebným praktikám neverím . doba sa zmenila . ja už neverím ani sebe .
 

RadoKe

Člen
Registrovaný člen
Člen od
16 Mar 2021
Príspevkov
168
Reakčné skóre
126
Bodov
33
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Je to v podstatě frekvenčný generátor obdĺžnikových impulzov, ktorý vraj ničí baktérie. Nahodil som túto tému, lebo ma zaujala. Otáka je , či to aj naozaj funguje...

Obavam sa ze bakterie maju nejaky obdlznikovy impulz uplne na salame. Mozno keby ze by mal dostatocnu intenzitu, ale pacient sa po terapii neciti prave najlepsie :

Ako pise plavec11, elektroliecba zabera na neurologicke potiaze, taktiez psychiatricke...
 

Rami6711

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Apr 2021
Príspevkov
364
Reakčné skóre
467
Bodov
33
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Tak ja si myslim, ze pri dostatocne silnom signale je uplne jedno ci to bude sinus alebo obdlznik alebo daky paradny arbitrary generatorom robeny signal. Proste ten tok energie bude nicit vsetko zive, cize nie len vyssie organizmi (cicavce) ale aj mikroorganizmy, mozno aj kamen sa zacne topit. ;-) Ale ako prvy neprezije ten cicavec.
 

Marian

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
27 Jan 2020
Príspevkov
5
Reakčné skóre
5
Bodov
3
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Mam zdravotnicke aj eltech vzdelanie a co registrujem tak 90% liecebnych postupov s pouzitim "najmodernejsich nanotechnologii, alternativnych elmag vlneni, ziareni, tokov sustredenej energie " a podobne su v lepsom pripade placebom, v horsom pripade predajom lesteneho vzduchu zufalym ludom ktorym medicina nevie pomoct a tak sa nechaju odrbavat smejdom. Nie je nic vynimocne ze smejd ma aj titul MUDr... Nebudem sa vyjadrovat k H.Clark , nech si kazdy urobi nazor na jej "Zapper device iba za 105€" sam. Mne pripomenul scenku z kultoveho malo znameho vizionarsheho filmu Idiocracy
Ak chcete vidieť médiá, musíte sa zaregistrovať
Zdravím. Tak mne MT magnetoterapia amatérsky doma vyrobená podľa schém v Praktickej elektronike pomáha. A keby to vôbec nepomáhalo, tak by sa to nepoužívalo napríklad v kúpeloch, kde sú mnohí pacienti spokojní.
 

RadoKe

Člen
Registrovaný člen
Člen od
16 Mar 2021
Príspevkov
168
Reakčné skóre
126
Bodov
33
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Tak to predsa má byť, ideš do kúpeľov a odchádzaš spokojný že ti bola poskytnutá starostlivosť. Prednedávnom sa lues liečil ortuťou a nefungovalo to, dávnejšie vedeli šamani liečiť psychosomatické choroby prikladaním rohu jednorožca a fungovalo to. Holt pokrok ;)
 
E-shop ElektroLab.eu
Top