Objednávání z číny - nenechte se napálit

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Zaujímavé video v našom blogu :

Většinu součástek, od konektorů, přes spínače až po tranzistory objednávám z aliexpressu. Pokud si pohlídám kvalitu, nebo vím že součástka nebude přetěžována, je to v pohodě. Samozřemě síťové spínače, cín, nebo XT60 od Amassu beru z TME. Ovšem u nabíječky a u 6ks baterií 26650 5Ah, oboje z číny, na mě Česká Pošta ušila habaďůru, provedla nelegální zákroky a na reklamace procesu nereaguje. A tak jsem, ještě s naběhlou žílou na čele po návratu z pobočky, rychle natočil video o tom co dělat v případě problémů, jak jim předejít na poslední chvíli a dva způsoby jak jim předejít během objednávání.

Česká Pošta to na své zákazníky drze zkouší, a když se snažíte o nápravu - reklamaci, ztratíte dvě hodiny svého času a česká pošta se na vás vyprdne.

Ak chcete vidieť médiá, musíte sa zaregistrovať
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
video je super . také praktiky robí aj s.pošta . u aliexpresu je v adrese uvedené meno manželky . tá musela dať súhlas na zastupovanie . stačí dať moje meno a už je to niečo iné . uvidíme . už mám niečo objednané , ako to dopadne.
 

jopo166

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
6 Dec 2020
Príspevkov
12
Reakčné skóre
2
Bodov
3
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Ja odkedy sa platí za zásielky dph som ešte neobjednával.
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Niet sa čoho báť, aspoň odpadávajú starosti s papierovaním - predstav si, žeby si si musel všetko vydokladovať sám
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
reflexivna časť je len zips . ****** som číňana a dal nulové hodnotenie .

dph je napísané pod cenou .
štátom dané je výpalné 2 € , pre poštu . to znamená china cainao pošta , to predá slovenskej pošte . nič sa nedá robiť , aj tak sa to oplatí kúpiť .
 

Prílohy

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
191
Reakčné skóre
245
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Ja odkedy sa platí za zásielky dph som ešte neobjednával.
Mi má zítra přijít balík s 5-ti zásilkami najednou, vše to šlo přes Maďarsko a dnes jsem dostal mail o spracování zásilky která je v Košicích, doručuje to " " tak jsem na to zvědavý.
Jinak mám ještě objednaných pár věcí které už asi přijdou jednotlivě. Ono záleží jakého přepravcu si zvolíš. Synovi pár dní dozadu přišly knoflíkové baterie, dostal lístek z pošty a musel zaplatit 2,75€ tak nevím jak to ti "výpalníci" počítají. :unsure:
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
tu sa píše o poplatku
 
E-shop ElektroLab.eu
Top