Potřebuji poradit u jaké firmy si nechat vyrobit dps

dexxis

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
24 Dec 2022
Príspevkov
2
Reakčné skóre
0
Bodov
1
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Ahoj, potřebuji poradit u jaké firmy si vyrobit DPS? Z číny je to strašně drané na dvě desky sice jsou levné ale za dopravu 700-800Kč je až moc. může mi někdo poradit jestli neví o nějaké v česku/slovensku firmě/zkušenosti s nějakou firmou co se zaměřuje na výrobu DPS?
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Zdar, osobne si nechávam robiť DPS práve v číne a cena dopravy nie je taká vysoká - stačí si zvoliť vhodný typ dopravy. Nie priame skúsenosti mám s výrobou u tuzemských výrobcov, ale tu je cena pomerne vysoká (hlavne za výrobu). Kvalitu, cenu a rýchlosť dodania akú má čína zatiaľ tuzemský výrobcovia nedosahujú.
Ale môžeš sa pozrieť napríklad tu :

Alebo tu - mali sme anketu ohľadom obľúbenosti výrobcov dosiek :
 

dexxis

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
24 Dec 2022
Príspevkov
2
Reakčné skóre
0
Bodov
1
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Zdar, osobne si nechávam robiť DPS práve v číne a cena dopravy nie je taká vysoká - stačí si zvoliť vhodný typ dopravy. Nie priame skúsenosti mám s výrobou u tuzemských výrobcov, ale tu je cena pomerne vysoká (hlavne za výrobu). Kvalitu, cenu a rýchlosť dodania akú má čína zatiaľ tuzemský výrobcovia nedosahujú.
Ale môžeš sa pozrieť napríklad tu :

Alebo tu - mali sme anketu ohľadom obľúbenosti výrobcov dosiek :
díky podívám se
 

Mek

Člen
Registrovaný člen
Člen od
29 Jan 2021
Príspevkov
186
Reakčné skóre
213
Bodov
33
Umiestnenie
ZA
Doprava z Ciny nie je draha, len si ju treba pri objednavke zmenit. A pocitat s dodanim tak 3-4 tyzdne.
 

Rami6711

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
13 Apr 2021
Príspevkov
364
Reakčné skóre
467
Bodov
33
Paragraf (§)
§23 (SK) / §7 (CZ)
Ja som daval do firmy casto robit v gatema alebo prago board. Su super co sa tyka kvality. Vyvojove dosky (2-3 ks) som daval do pool servisu. Inak sa tie dosky riadne predrazia, pretoze standardne vyrobia cely prirez a vyrobne podklady su dost vysoke. Slovenske firmy sme postupne vylucily - bud bol problem s kvalitou, alebo boli poziadavky na velke mnozstva.
Sukromne som s vyrobou v cine spokojny. Super je aj osadzovanie. Ale ako bolo spomenute uz skor, davam si poslat na dlhy termin, aby cena dopravy nebola vyssia ako PCB dosky.
 
E-shop ElektroLab.eu
Top