• Máte námet na zaujímavú akciu, výstavu, alebo rádio amatérsku burzu? Kľudne ju pridajte prostredníctvom tohoto odkazu , alebo kliknite na tlačidlo "Pridať udalosť"

Svitavy 2020 nakoniec budú

Svitavy 2020 nakoniec budú
Príspevok pridal Elektro Lab
Hálkova 7, Svitavy
Piatok, 21 August , 2020 - 8:08:00
Koniec akcie: Sobota, 22 August , 2020 - 15:03:00
(Upravené pre časové pásmo: Europe/Amsterdam)
Kategórie

Nadchádzajúce dátumy
Všetky časy boli upravené pre časové pásmo: Europe/Amsterdam

Platnosť tejto udalosti vypršala a nemá žiadne nadchádzajúce dátumy

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,794
Reakčné skóre
1,409
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Nové místo pro dvoudenní radioburzu (blešák) a radioamatérské setkání náhradou za zrušené setkání Holice 2020.

Radioburza se bude konat za každého počasí.

  • Termín: pá–so 21.–22. 8. 2020
  • Místo: Plochodrážní stadion Svitavy
  • Mapa: Hálkova 7, Svitavy
Proč Svitavy

Nebyl jsem určitě sám, komu ukápla slza za zrušené Holice. Jeden obchodní partner mi dal tip na areál ve Svitavech, předjednal termín a předal mi kontakt. Následně jsem dohodnul dne 16.6.2020 s pořadatelem tamnějšího blešáku náhradu za dvoudenní setkání v Holicích. Je to jen o necelou hodinku jízdy dál, pro Moraváky a Slováky pochopitelně blíž.
Prodejci a účastníci
Prodejci a burziáni

Areál bude pro prodejce otevřen už od čtvrtečního odpoledne, aby si mohli v klidu zabrat a připravit prodejní místa. Není a nebude žádná restrikce velikosti místa. Není a nebude žádný rezervační systém. Zkrátka, kdo dřív přijde a zabere daný prostor, toho po celé dva dny bude. Prodejci mohou mít na svém místě zaparkované auto. A také mohou nocovat na svém prodejním místě. V areálu je také k dispozici elektrická rozvodná síť. Předpokládá se jednotná cena 200 Kč/prodejní místo/den + možnost elektrické přípojky (v ceně místa) po dobu konání akce.
Účastníci a návštěvníci

Návštěvníkům bude vstup umožněn až v 8 hodin ráno, aby si prodejci mohli načinčat ty svoje blešákové expozice. Vstup do areálu za jednotnou cenu 30 Kč/den. Parkování zdarma.
Doprovodné služby

Občerstvení a WC zajištěno v areálu. Ubytování v hotelech ve Svitavách.

Další informace budeme postupně doplňovat zde, zejména věci, které nás dosud nenapadly a na které se budete ptát – viz Kontakty.

Osobně si pojedu před setkáním areál prohlédnout, pak ještě doplním osobní poznámky.
Pořadatel

Oficiální pořadatel má své webové stránky a Facebook, kde najdete fotografie a videa dokumentující velikost areálu.

 
ElektroLab.eu
Top