LG 43LF510V-mainboard EAX66453204(1.1)

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
191
Reakčné skóre
243
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Celý tišťák na kterém je tlačítko + čidlo dálkového ovládání i signalizační dioda + bižutérie kolem toho jsem proměřil, prověřil a vše je v pořádku jak má být.
Ten blesk prošel po koaxiálu od satelitního konvertoru přes vstupní díl na satelitním přijímači a pokračoval na výstup HDMI a přes kábel HDMI se dostal na vstup toho televízora až na CPU kde zničil uvnitř přepínač HDMI a narušil další obvody pro správnou funkci procesora.
Takže nyní mezi svátky mainboard s největší pravděpodobností odešlu na opravu. Syn sice mi našel na Polském Allegro ten samý mainboard ale nějak se nemůže domluvit s prodejcem aby mu to poslal na Slovensko.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Nakupujem tiež z polska - allegro.pl. Až mu napíšem , že to chcem na slovensko, neodpovie. Tak som to kúpil a až potom sa ozval, že treba priplatiť 4 € za kuriera . Treba to skúsiť.
 

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
191
Reakčné skóre
243
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Tak som to kúpil a až potom sa ozval, že treba priplatiť 4 € za kuriera . Treba to skúsiť.
Zkoušel jsem všechno možné ale nemohu přijít na to jakým způsobem to co chci koupit. On tam má v inzerátu udanou dopravu pouze "Allegro Paczkomaty InPost 8,99 zł", žádný jiný způsob dopravy tam nemá. Zkoušel jsem psát na podporu Allegro tak mi odpověděli abych zkusil napsat prodejci aby si přidal k inzerátu zaslání do zahraničí, napsal jsem mu ale doteď se mi neozval. Před tím než jsem psal na tu podporu tak jsem mu také napsal zda by mi to poslal na Slovensko tak mi odepsal že mu mám poslat k těm 150zl navíc +50zl (tj.10,83€) a že mi to pošle. Z podpory mě však varovali abych to nedělal že bych mohl přijít o peníze a také bych nemusel nic obdržet.
V příloze posílám skeny jak mě to směrovalo když jsem chtěl zaplatit. Jelikož nebydlím v Polsku tak mi to nevybralo žádnou schránku.

Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky
Musíte sa zaregistrovať, aby ste mohli vidieť obrázky


Mohl bys mi prosím Tě napsat jak to děláš Ty nebo co já dělám špatně?
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Na allegro treba byť zaregistrovaný - jedna a tá istá registrácia je aj u aukro. Klikneš na kúpiť a počkáš až sa ozve. Dáš mu adresu a vypýtaš si jeho účet a koľko mu máš poslať aj s poštovným do čiech. Pošle ti účet a cenu kolko máš zaplatiť. Poliaci posielajú zásielky kurierom. Po zaplatení mu spravíš screen alebo mu napíšeš že si to zaplatil. Prevod trvá asi 3-4 dni . To je všetko. Bude rád že to predal a je mu fuk kam to pošle
vychádza to na 32,40 , s poštovným asi 40 € . vy máte české tam je to trochu menej.
allegro je podobné ako ebay . aj tam vrátia prachy .
 
Naposledy upravené:

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
191
Reakčné skóre
243
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Ano, chtěl po mě adresu kde to má poslat ale z té podpory na Allegro mi psali že jak nakoupím mimo Allegro tak když prodávající pošle vadné zboží tak to pak může být problém u něho vyreklamovat, vrátit peníze, přes Allegro je to jištěné tak jako na Aukro.cz.
P.S. Jen tak mezi námi, já sice píšu po Česky ale bydlím na Slovensku a mám to také uvedeno ve svém profilu. Čierne pri Čadci. ;)
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,367
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Typický Slovák, ale som rád, že ťa tu máme 😁
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
super, je to bližšie. Vieš sem dať odkaz stránky, nech sa na neho pozriem, má tam hodnotenie.
 

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
191
Reakčné skóre
243
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Typický Slovák, ale som rád, že ťa tu máme 😁
Kruciš, nyní vidím že jsem to pořádně neuvedl na pravou míru. :giggle: Já jsem v podstatě rodilý Ostravák "s kratkym zobakem" jak nám říkají ale přiženil jsem se tu na Slovensko a už tomu je 41 let, Bože jak ten čas letí. :rolleyes:
 

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
191
Reakčné skóre
243
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
@oneeeeee , tu je ten link:
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
je tam jeho telefonne číslo , môžte mu aj zavolať . na allegre je 10 rokov , teda je overený užívaeľ a solventný . stačí kliknuť na kúpiť . ide to cez allegro a je tam záruka vrátenia peňazí . on už účet doloží . len si treba priplatiť za kuriera . polsky kurier nosí zásielky aj do čadce.
 

Prílohy

RadoKe

Člen
Registrovaný člen
Člen od
16 Mar 2021
Príspevkov
168
Reakčné skóre
126
Bodov
33
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Rakato: bývaš pár km od PL tak si to nechaj poslať poste restante trebárz do Milówky.
 

rakato11

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
191
Reakčné skóre
243
Bodov
58
Umiestnenie
Čierne pri Čadci
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
I nad tímto jsem uvažoval a syn mi něco takového také navrhoval. Budu muset zjistit kde jsou umístěné ty jejich schránky a podle toho se zařídit.
 

RadoKe

Člen
Registrovaný člen
Člen od
16 Mar 2021
Príspevkov
168
Reakčné skóre
126
Bodov
33
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Poste restante nie je schránka ale pošta. Najbližšiu máš v Milówke. Poliak to pošle na Tvoje meno, namiesto adresy uvedie poste restante Milówka a Ty si zásielku vyzdvihneš po predložení preukazu totožnosti u prepážky. Over si to najprv u vedúceho či nebudú obštruovať keďže nemáš PL doklady, u nás na východe to ide.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
kurieske spoločnosti využívajú aj alza boxy . aliexpress z poľska mi skončil v alza boxe . buď nestíhal , alebo sa mu nechcelo . na alzabox vidím z okna . sú sviatky majú toho veľa , tak treba mať trpezlivosť .
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
skús aj tu
 
E-shop ElektroLab.eu
Top