Tadelakt-Marocký štuk

plavec11

Moderátor
Vedenie
Moderátor
Registrovaný člen
Darca
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
406
Reakčné skóre
1,021
Bodov
129
Dostávám opakovaně SZ na téma záruk a na kvalitu mé receptury a jsem nucen uvést k tomuto tématu následující:

Použití mého štuku je pouze na každém z vás, nepřebírám žádné záruky za nespokojenost ani za vzniklé škody za nepovedené dílo, uveřejnil jsem pro volné použití své čtyřleté úsilí zcela zdarma bez účasti na zisku a každý kdo mou recepturu použije, jedná pouze na svou vlastní zodpovědnost. Je nesmysl přebírat záruky za tento štuk, nic neprodávám a ani to nikomu nevnucuji. Jsme na fóru v sekci (Diskuze o všem možném) a v tomto vlákně prezentuji pouze své snažení se kterým jsem se chtěl podělit a na toto téma diskutovat, nic víc a toto si všichni laskavě uvědomte. Děkuji za pozornost.
 

Papež Martin VI.

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
16 Jan 2022
Príspevkov
1
Reakčné skóre
-2
Bodov
3
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Taky jsem si před cca 10 roky vymíchal přes zimu svoji směs kterou používám. Svépomocným stavebníkům jsem schopen nabídnout soukromý workshop u nich na stavbě, více info zde:

Nepovolená reklama - Podmienky používania - Pravidlo 27
 
Naposledy upravené moderátorom:

Maxík

Nový člen
Registrovaný člen
Člen od
1 Feb 2022
Príspevkov
1
Reakčné skóre
1
Bodov
1
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
Zdravím, chci se optat zda někdo z vás co sledují toto vlákno zda použil tento zde zveřejněny postup a jaké jsou výsledky? Je to zajímavé co zde kolega uveřejnil.
 
  • Ďakujem
Reakcie - hodnotenie obsahu: rajčak

plavec11

Moderátor
Vedenie
Moderátor
Registrovaný člen
Darca
Člen od
30 Dec 2019
Príspevkov
406
Reakčné skóre
1,021
Bodov
129
Zdravím, chci se optat zda někdo z vás co sledují toto vlákno zda použil tento zde zveřejněny postup a jaké jsou výsledky? Je to zajímavé co zde kolega uveřejnil.
Odpovím Vám já, ano, zde uveřejněný postup jsem použil a stále používám a je funkční, odzkoušený a hlavně ta hmota stojí opravdu pakatel. Stačí vyzkoušet a poznáte to sám, čekat na milion recenzí než to vyzkoušíte sám je přeci nesmysl.
 
ElektroLab.eu
Top