Zaujíma ma váš názor

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava
Zdravím kolegovci, zaujímal by ma váš názor na cenzúru na diskusných fórach, aký máte na ňu názor a či s ňou máte nejaké skúsenosti. Nemyslím tým "hviezdičkovanie" nadávok, to samozrejme akceptujem a schvaľujem, ale mám na mysli blokovanie odkazov, názorov.... Ďakujem za vaše postrehy a názory.
 

oneeeeee

Aktívny člen
Registrovaný člen
Darca
Člen od
1 Jan 2020
Príspevkov
416
Reakčné skóre
610
Bodov
88
Paragraf (§)
Amatér bez elektrotechnického vzdelania
sme na slovensku , malo by to byť otvorenejšie . ovládame aj nespisovný jazyk . na vintage hifi sú schválené a ignorované . čo na srdci , to na jazyku . no a samozrejme , zvýšila sa registrácia aj návštevnosť . odreagovať sa , je potrebné .
 

Adam Varga

Aktívny člen
Registrovaný člen
Člen od
19 Jan 2020
Príspevkov
207
Reakčné skóre
268
Bodov
58
Umiestnenie
Slovensko, Nitra, Nové Zámky
Paragraf (§)
§21 (SK) / §5 (CZ)
Cenzúru určite nie. Aspoň teda zatiaľ nie. Často krát sa cenzúra zvrhne do subjektívnych tém admina ktorý sa potom hrá na policajta (nebudem menovať stránku).

Môj názor je takýto:
Toto je miesto pre elektrikárov a elektroniku všeho druhu (aj aj ostatných podkategórií). Všetko je akceptovateľné pokial sa neútočí na osobu a pokial sa nerieši politika. Jediné čo by som cenzúroval sú politické názory. Tie sem fakt nepatria.

Odkazy blokovať určite nie. Možno len špecifické stránky ;) .
 

Elektro Lab

Administrátor
Vedenie
Správa systému
Moderátor
Člen od
13 Dec 2019
Príspevkov
1,771
Reakčné skóre
1,368
Bodov
220
Umiestnenie
Trnava

medved

Člen
Registrovaný člen
Člen od
17 Jan 2020
Príspevkov
124
Reakčné skóre
193
Bodov
58
politika a náboženstvo, to na elektro fórum nepatrí a len z toho vznikajú dlhé hádky a končí to uzamknutím témy a nasratými ľuďmi...
 
E-shop ElektroLab.eu
Top